Portal_background_image

استاندارمرکزی: جوانان باید شهدا را سرلوحه قرار دهند

استاندارمرکزی گفت: شهدا تضمین کننده عزت ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس شدند.علی‌اکبر شعبانی‌فرد ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر، میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و میلاد حضرت امام خمینی(ره) در جمع اهالی رسانه استان مرکزی اظهار کرد: رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس با رشادت‌های فراوان در خطوط مقدم جبهه، در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردند تا تمامی تحرکات دشمن خنثی شود.
 

وی با اشاره به اهمیت رشادت‌های رزمندگان ایران در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد: در سال‌های دفاع مقدس، جوانان ایران اسلامی سا ل‌های گرانبهای عمر خود را صرف دفاع از ارزش‌های اسلامی کردند که این امر عزت و سرافرازی ایران اسلامی را تضمین کرد.

شعبانی‌فرد با بیان اینکه پاسداری از خون شهدا بر همه واجب است، گفت: در شرایط کنونی جامعه، جوانان ایران باید شهدا را سرلوحه و الگوی خویش قرار دهند و تمام تلاش خود را در جهت پاسداری از خون شهدا به کار گیرند.

وی بیان کرد: یکی از اقدامات مهمی که می‌تواند بار دیگر تحرکات دشمنان را بی‌نتیجه کند حفظ وحدت بین تمام مسلمین ایران و جهان است که موجب خنثی شدن تمام تحرکات و برنامه‌ریزی‌های دشمنان می‌شود.

استاندار مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: تمام افراد جامعه باید در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تلاش کنند، زیرا شهدا محیط آزادی، رشد و توسعه را در کشور ایران اسلامی فراهم کردند.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها