Portal_background_image

استاندارمرکزی:خدمت به مردم لبیک مسوولان به پیام رهبر معظم انقلاب است

استاندار استان مرکزی گفت: خدمت خالصانه، صادقانه و بی منت به مردم لبیک مدیران و مسوولان به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی است

علی اکبر شعبانی فرد روز شنبه در آیین ادای احترام به مقام سامخ شهدا و عطر افشانی و گلباران قبور مطهر شهدا در اراک افزود: تلاش برای کاهش مشکلات اقتصادی، توسعه، تولید ملی و رفع بیکاری از مصداق های تحقق حماسه اقتصادی است.

وی اظهار کرد: تحقق شعار حماسه سیاسی و اقتصادی موجب افزایش سربلندی و اقتدار بیشتر و همه جانبه کشور خواهد شد.

استاندار استان مرکزی ادامه داد: نظام سلطه و استکبار جهانی با هدف شکست اراده ملت ایران و جدایی آنان از ولایت فقیه فشارها، تهدیدها و تحریم ها را تشدید کرد اما کشور با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، تلاش دولتمردان و پشتیبانی همه جانبه مردم با اقتدار و سربلندی از پیچ های تاریخی عبور کرد.

شعبانی فرد اظهار کرد: مسوولان و مدیران با تجدید پیمان با آرمان های والای شهیدان، با عزمی راسخ و قامتی استوار در مسیر این عزیزان و امام شهدا حرکت کرده و خواهند کرد.

وی تاکید کرد: تکریم خانواده های معظم شاهد وظیفه همگانی است زیرا این مهم در نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ضروری است.

استاندار استان مرکزی اظهار کرد: شهدای والامقام انقلاب اسلامی در مسیر حماسه سازان کربلا حرکت کرده و این عزیزان برای دفاع از قرآن، اسلام، ولایت فقیه و کیان اسلامی از جان و مال خود گذشتند.

شعبانی فرد خاطر نشان کرد: مدیران و مسوولان استان مرکزی با حضور در گلزار مطهر شهدا در سال حماسه سیاسی و اقتصادی برای خدمت رسانی به قشرهای مختلف مردم از روح بلند این عزیزان استمداد طلبیده و آمادگی خود را برای تحقق فرمایش ها و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام می کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی نیز گفت: دولت های نهم و دهم در خدمات رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرونده درخشانی دارد.

حجت الاسلام ˈحسن هنرمندˈ افزود: استاندار و مسوولان استان مرکزی در بازدید از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در سال 91 سنت حسنه ای را در استان پایه گذاری کردند.

وی ادامه داد: حرکت در مسیر آرمان های امام راحل، شهدای والامقام و اطاعت پذیری از رهبر معظم انقلاب اسلامی، کشور را مقابل تهدیدهای دشمنان بیمه می کند.

در این آیین معاونان و مشاوران استاندار، مدیران کل ستادی استانداری، فرمانداران و جمعی از مسوولان استان مرکزی حضور داشتند و با اهدای شاخه های گل بر قبور مطهر شهیدان با آرمان های این عزیزان و امام راحل تجدید میثاق کردند
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها