Portal_background_image

از عملکرد روابط عمومی دستگاههای اجرایی برتر استان مرکزی تجليل شد

معاون سياسي و امنيتي استان صبح امروز در دیدار با مسئولین روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان مرکزی از13 روابط عمومی برتر تجلیل به عمل آورد.

ابوالقاسم نصرالهی گفت : موفقیت مدیریت اسلامی بهره گیری هوشمندانه از ارتباطات و حرکت در مسیر ارزش های انسانی است که روابط عمومی ها و رسانه های جمعی از ابزار مهم راهبری و اشاعه آن هستند.

وی اظهار کرد: الگوی حکومتداری اسلامی که به ابتکار امام راحل امروز دستاوردهای مهم علمی، اطلاعاتی و دفاعی دارد نیازمند جریان اطلاع رسانی هوشمند و صادق است که خوشبختانه با تکیه بر ظرفیت های داخلی توانسته در حیات بیش از سه دهه خود منشاء بیداری اسلامی در جهان شده و پیام انقلاب خود را به گوش مردم جهان برساند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مرکزی خاطرنشان کرد: هزاره سوم جهان با عنوان عرصه اطلاعات رقم خورده و در چنین شرایطی کشورهایی موفق هستند که صاحب ارتباط و مدیریت کیفی بوده و قدرت را از دریچه جریان اطلاعات دنبال کنند.

نصراللهی اظهار کرد: در شرایط فعلی جهان، برخی رسانه با دفاع ازد موکراسی دروغین کسانی را که منشاء جنایات ، ظلم و بی عدالتی در اقصی نقاط جهان هستند به عنوان عناصر اصلی انسانیت جلوه می دهند که این خلاف اصالت رسانه و پیام رسانی صادق است.

وی توضیح داد: مدیران دستگاه ها باید با رعایت تخصص مداری و گزینش بهترین افراد برای روابط عمومی ها، مسیر ارتقای درون و برون سازمانی خود را تسهیل کنند.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری استان مرکزی نیز در این نشست گفت: روابط عمومی ها قلب تپنده و کانون تفکر و راهبری برنامه های سازمانی هستند و مدیران باید بستر تقویت جایگاه آن را در مجموعه خود فراهم کنند.

داریوش مردانی افزود: ارزیابی روابط عمومی دستگاه های استان مرکزی در سال 91 بر مبنای 10 شاخصه کلان انجام شده که از 26 روابط عمومی شرکت کننده در فراخوان 13 روابط عمومي برتر شناخته شدند .

سه روابط عمومي برتر در مجموع 10 شاخص عبارتند از : 

رتبه اول : اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري

رتبه دوم : شركت سهامي برق منطقه اي باختر

رتبه سوم : شركت آب و فاضلاب شهري 
وي در ادامه دستگاههاي برتر در زمينه 10 شاخص را :

1-شاخص مديريت و آموزش (اداره كل جهاد كشاورزي )2- شاخص پذيرش و تحقيقات (جهاد دانشگاهي )3- شاخص ارتباط با رسانه هاي مكتوب (اداره كل بيمه سلامت )4- شاخص ارتباط با صدا وسيما(شركت گاز)5- شاخص انتشارات و نشريات (اداره كل آموزش وپرورش )6- شاخص اطلاع رساني و تبليغات محيطي (اداره كل راه و شهرسازي )7- شاخص مراسم ها و مناسبت ها (اداره دكل ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري )8- شاخص ارتباطات مردمي و تكريم ارباب رجوع (شركت توزيع نيروي برق)9- شاخص اطلاع رساني الكترونيك (بنياد شهيد و امور ايثارگران )10- شاخص سمعي و بصري (اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي )اعلام نمود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها