Portal_background_image

استاندار مركزي با صدور پيامي از حضور حماسي و پرشور مردم در انتخابات تشكر كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی با صدور پیامی از حضور حماسی و پرشور مردم استان در انتخابات تشکر کرد و از آنها خواست تا در دور دوم انتخابات نیز حضور حداکثری خود را به نمایش بگذارند.

استاندار مرکزی در این پیام آورده است: صحنه حماسی و پرشور انتخابات در روز جمعه ی 7 اسفند، آزمون خیره کننده ی دیگری بود که چهره ی مصمم و پر امید ایران اسلامی و  جلوه مردم سالاری دینی را با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی، یک بار دیگر در عمل به اثبات رساند. این حضور حماسی ملت، پیوندی دوباره با نظام مردم سالار واعلام وفاداری به انقلاب اسلامی و نمایش تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری بود.

وی بیان کرده است: بی تردید مهمترین و اصلی‌ترین مسئله در انتخابات مشارکت حداکثری آحاد جامعه در تعیین سرنوشت خود و مسیر توسعه و پیشرفت کشور است که ملت سربلند ایران اسلامی با حضور پرشور خود در انتخابات توانستند از حق تعیین سرنوشت خود دفاع کنند و در عرصه بین المللی نیز نشان دادند که این ملت بر تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی مصمم هستند و برآن پافشاری می کنند.

استاندار مرکزی اظهار کرده است: ملت سربلند ایران اسلامی با ایستادگی و مقاومت و در سایه رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری و تلاش دولت تدبیر و امید توانستند در عرصه بین الملل به پیروزیهایی  دست یابند و در این راستا وحدت، همدلی و همزبانی خود را به خوبی نشان دادند، امروز هم  پیروز حقیقی انتخابات هفتم اسفند ملت بزرگ ایران است که به حول و قوه الهی توانستند گامی استوار بردارند و گوهر نفوذ ناپذیر و چهره ی پر نشاط و مصمم و دل سرشار از  امید و ایمان خود را به نمایش بگذارند.

زمانی قمی ادامه داده است:جا دارد در برابر این همه شور و شعور سر تعظیم فرود آوریم و شکرگزار خداوند متعال و قدردان حضور همه هموطنان عزیز باشیم. اینجانب به سهم خود این حضور غرور آفرین را به ملت سلحشور ایران بالاخص مردم فهیم استان مرکزی تبریک گفته و ایمان دارم که این ملت بزرگ همچنان حماسه ساز و امید آفرین خواهند بود.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرده است: اینجانب در پایان ضمن تبریک صمیمانه به منتخبین مردم، از یکایک دست اندرکاران برگزاری دو انتخابات مهم در استان از فرمانداران، بخشداران و کلیه اعضای هیات های اجرایی و نظارت، بازرسان، عوامل اجرایی، نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی و اصحاب رسانه و همچنین کاندیداها و طرفداران آنها که با رعایت اخلاق انتخاباتی، خدمتگزاران مردم را در برگزاری انتخاباتی سالم و بدون حاشیه یاری کردند و از تلاش آنها که با حضور مسئولانه خود زمینه خلق این حماسه را فراهم آوردند، تقدیر و تشکر می نمایم و با توجه به کشیده شدن انتخابات در برخی حوزه های انتخابیه به مرحله دوم  از مردم غیور استان مرکزی می خواهم تا در این مرحله نیز همانند دوره قبل مشارکت حداکثری خود را داشته باشند.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها