Portal_background_image

استاندار مركزي از تلاش گروه هاي مردمي استان در مقابله با بيماري كرونا تشكر كرد

‌‌آقازاده استاندار مرکزی در پیامی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های گروه های مردمی استان در مقابله با بیماری کرونا، گفت: عزم ملی ، همبستگی و اعتماد اجتماعی رمز تحقق استراتژی پیشگیرانه و مقابله با این بیماری است .

پیام استاندار مرکزی بدین شرح است :

باسمه تعالی 

این روزها که ایران اسلامی و جهان درگیر مسئله ای فراگیر و بحرانی به نام اپیدمی کرونا می باشد عزم ملی ، همبستگی و اعتماد اجتماعی رمز تحقق استراتژی پیشگیرانه و مقابله با این بیماری است .

 امروزه در مسیر مقابله با ویروس کرونا همراهی و همدلی مردم و مسئولان که برگرفته از فرهنگ والای ایثار و از خودگذشتگی و حس مسئولیت پذیری است در جای جای ایران اسلامی و استان مرکزی مشهود و ستودنی است.

خیرین، سازمان ها و موسسات مردم نهاد و گروه های جهادی در کنار سایر نهادهای دولتی و مدافعان سلامت با اطلاع رسانی، تامین اقلام و تجهیزات پزشکی، جذب منابع مردمی، آموزش و توجیه عمومی، تقویت روحیه عمومی جامعه و  حمایت از بخش های آسیب پذیر  و طبقات محروم  در امر پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در استان مرکزی بخوبی نقش آفرینی کرده اند که این اقدامات در بهبود شرایط و تثبیت روند این بیماری در استان موثر بوده است.

اینجانب از زحمات و تلاش های خیرین، سازمان ها و موسسات مردم نهاد، گروه های جهادی و همه عزیزانی که در این روزهای سخت در کنار کادر پزشکی و درمانی از هیچ تلاشی برای پیشگیری و مقابله با این بیماری دریغ نکرده اند تشکر و قدردانی  نموده، امیدوارم در پرتو عنایات خداوند متعال و در سایه  همدلی و هم بستگی هر چه زودتر بر این بیماری فائق شویم.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها