Portal_background_image

استاندار در ملاقات مردمي عنوان كرد: ارتباط با مردم از اولويت هاي اساسي دولت است

زمانی قمی استاندار مرکزی درنشست ملاقات مردمی که در دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری برگزار شد، گفت: ارتباط با مردم از اولویت های اساسی دولت است.

زمانی قمی استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه مدیریت ارشد استان رفع دغدغه ها و پیگیری مطالبات مردم را وظیفه خود می داند، افزود: برگزاری ملاقات های مردمی این امکان را می دهد که  مردم با مراجعه حضوری بتوانند نظرات و مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند تا با بررسی کارشناسانه در جهت رفع آن اقدام شود.

استاندار مرکزی اظهار کرد: در ملاقات های مردمی بیشتر پرونده هایی که به دستگاه ها مراجعه کرده اند و موفق به گرفتن جواب نهائی نشدند، مورد رسیدگی قرار می گیرند.

وی  با اشاره به اینکه اجرای امور و پیگیری مسئولانه مسائل و مشکلات مردم توسط مسئولان و خانواده دولت تکلیف مهم مجموعه مدیران استان است، افزود: در صورتیکه دستگاه های اجرایی و خانواده دولت بتوانند به موقع و مسئولانه موضوعات را پیگیری و رسیدگی نمایند، قطعاً تعداد مراجعین به این ملاقاتها کمتر خواهد شد.

زمانی قمی با بیان اینکه با تقویت بازرسی و نظارت بر دستگاه های اجرایی درصدد کاهش این پرونده ها هستیم، تصریح کرد: امیدوارم شاهد روزی باشیم که هیچ پرونده ای برای شکایت وجود نداشته باشد که در آن صورت باز هم باید برای دیدار مردمی که درد و دل دارند بنشینیم و صحبتهای آنها را گوش کنیم.

استاندار مرکزی در خصوص پرونده یکی از ملاقات کنندگان که درخصوص نحوه رسیدگی به پرونده پزشکی ایشان بود، گفت: وقتی شهروندی مراجعه می کند و مشکل خویش را در میان می گذارد ما موظف هستیم تا به نتیجه رسیدن آن موضوع را پیگیری کنیم، که این پرونده نیز تا حصول نتیجه از طریق نظام پزشکی کشور دنبال خواهد شد.

گفتنی است استاندار  مرکزی در این نشست با پنج نفر از مردم استان مرکزی دیدار و از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شد.رسیدگی به مشکل یکی از پیمانکاران طرح انتقال آب در گرکان، مشکل برخی از مردم شهر اراک با شهرداری در خصوص طرح تعریض خیابان میدان امام و خیابان فردین پور، ارزیابی مشکل پزشکی یکی از بیماران استان، مشکل مربوط به حفر چاه آب شرب در تفرش و رسیدگی به مشکل زمین یکی از دامداران شهر داود آباد با منابع طبیعی استان مرکزی از جمله مسائل مطرح شده در این نشست بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها