Portal_background_image

اداره کل روابط عمومی استانداری مرکزی درحوزه اطلاع رسانی بین 3 استان برتر کشور قرارگرفت

مصطفی عرب صبح امروز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: در ارزیابی وزارت کشور در حوزه اطلاع رسانی و خبر، اداره کل روابط عمومی استانداری مرکزی در بین 3  استان  برتر کشور قرار گرفت.

 مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری مرکزی، اظهار کرد: مرکز اطلاع رسانی وامور بین الملل وزارت کشور عملکرد 31  استان کشور را در حوزه اطلاع رسانی و خبر  در شهریور ماه سال جاری مورد بررسی و ارزیابی قرار داد که استان مرکزی توانست با کسب 173 امتیاز  در بین 3 استان برتر کشور  قرار گیرد.

وی بیان کرد: از مهمترین شاخص های این ارزیابی، درج سریع و دقیق اخبار در سایت و ارسال به پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، استفاده از اخبار ارسالی در 3 سطح عادی، مهم و ویژه در این پایگاه، تهیه و ارسال عکس و تصاویر از اقدامات و فعالیت های استان و انعکاس آنها و همچنین تهیه و ارسال فیلم از برنامه های استاندار مرکزی و انعکاس آنها در پایگاه مذکور و ... می باشد.

دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری با بیان اینکه یکی از مهمترین سیاست های دولت تدبیر و امید اطلاع رسانی سریع، شفاف، دقیق و صحیح در همه حوزه ه ها است، تصریح کرد: درهمین راستا وزارت کشور ضمن تأکید بر این موضوع، عملکرد استان ها در حوزه اطلاع رسانی را براساس شاخص های مدون و مشخصی ارزیابی می نماید.

مدیر کل روابط عمومی استانداری در  پایان خاطر نشان کرد: کسب این رتبه و جایگاه میسر نگردیده جز با راهنمایی ها و تذکرات استاندار مرکزی و همکاری و راهبری مشاور و مدیرکل حوزه استاندار و همه معاونین استاندار، بالاخص معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی که لازم می دانم کمال قدردانی را از همه عزیزان بویژه همکاران این اداره کل اعلام نمایم.

گفتنی است استان های مازندران،خراسان رضوی و مرکزی در ارزیابی وزارت کشور  در حوزه اطلاع رسانی و خبر به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب نمودند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها