Portal_background_image

اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مرکزی عنوان کمیته نمونه را از بین کمیته های ستاد دهه فجر استان کسب کرد

در مراسم تجليل از برترين هاي دهه مبارك فجر كه روز چهارشنبه با حضور قائم مقام ومعاون امور استانهاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كشور ، معاونان استانداري مركزي و فرماندار اراك برگزارشد، لوح سپاس و تنديس اين همايش به عنوان کمیته نمونه نهادها و سازمانهای ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان مرکزی به کیوان گودرزی راد رییس اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اهدا شد.

در متن اين لوح سپاس آمده است: سی و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فرصت گرانسنگی را بوجود آورد تا یک بار دیگر با همت و تلاش ارزشمندتان و با اقداماتی هماهنگ و منسجم و با استفاده از روشهای مناسب ، دستاوردها و توانمندیهای نظام الهی و مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمام عرصه ها به آگاهی مردم قدر شناس و فهیم خطه حضرت امام خمینی (ره) رساند .
یقینا برگزاری مطلوب برنامه های دهه فجر 89 مرهون تلاش های بی دریغ و خالصانه مدیران خدوم و متعهدی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقای این مرز و بوم قدم برداشته و خدمتگزاری به مردم و عزت و سربلندی کشور را برای خود افتخاری بزرگ می دانند .
اینک که بر اساس شاخصهای ارزیابی عملکرد در « سال همت مضاعف و کار مضاف » از بین کمیته های ستاد دهه فجر استان به عنوان کمیته نمونه برگزیده شده اید ، تلاش پر ارزش جنابعالی و سایر همکاران را ارج نهاده و کسب این مقام را تبریک عرض می نماییم .
همچنين در اين مراسم ضمن قدرداني از صدا و سيما ، خبر گزاری ایرنا و هفته نامه وقايع استان مركزي ، از 25 مسوول ستاد شهرستاني و روستايي ، كميته هاي تخصصي ، عوامل اجرايي و فعالان در برگزاري برنامه هاي دهه مبارك فجر و راهپيمايي 22 بهمن نيز تجليل شد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها