Portal_background_image

اخراج سفير انگليس از ايران پيام نفرت ملت از انگليس بود

معاون سیاسی امنیتی استان مرکزی گفت: اخراج سفیر انگلیس از ایران پاسخ محکم ایرانیان به بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران و پيام نفرت ملت از اين كشور بود.
 

ابوالقاسم نصراللهی با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اقدام قاطع مجلس در اخراج سفیر انگلیس از ایران حرکتی غرور آفرین و ارزشمند برای ملت ایران محسوب می شود.
وی با بیان اینکه انحراف افکار از بیداری اسلامی هدف اصلی استعمار از تحریم بانک مرکزی ایران است، افزود: صدور انقلاب ایران به خارج از مرزهای این کشور کابوس وحشتناک استکبار جهانی در طول 33 سال گذشته بود که محقق شد.
معاون سیاسی امنیتی استاندارمرکزی ادامه داد: دشمن که نمی تواند این واقعیت مهم و بزرگ را باور کند همواره سعی می کند با اعمال تحریم های بیشتر ایران از قدرت بین المللی این کشور بکاهد.
نصراللهی گفت: استکبار و استعمار جهانی بدانند ایران هرگز از تحریم های بی منطق آنها نترسیده و با این ابزارهای قدیمی از میدان خارج نمی شود.
وی افزود: انگلیس و آمریکا گمان کرده اند ایران از تحریم های آنها ترسیده و در مواضع خود عقب نشینی می کند غافل از این که ملت ایران سابقه تجربه تحریم های بی منطق دشمنان را در 33 سال گذشته داشته و از تحریم ها در سیر دستیابی به قله های پیشرفت در بخشهای مختلف بهره جسته است.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها