Portal_background_image

استاندار عنوان كرد: اختصاص نشست آتي كارگروه ملي كاهش آلودگي هوا به آلودگي هواي اراك

زمانی قمی استاندار مرکزی در کارگروه طرح جامع کاهش آلودگی هوای کلان شهر اراک که در محل استانداری برگزارشد، گفت: نشست آتی کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا به موضوع کاهش آلودگی هوای کلانشهر اراک اختصاص دارد.

زمانی قمی استاندار مرکزی افزود: کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا دوشنبه آینده به ریاست معاون اجرائی رییس جمهور و با حضور وزیر کشور، رئیس سازمان حافظت محیط زیست کشور و وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود.

وی افزود: از مدیریت ارشد استان نیز برای حضور در این نشست دعوت شده است و به هیچ موضوعی جز مسائل و مشکلات مربوط به کاهش آلودگی هوای اراک پرداخته نمی شود.

زمانی قمی تصریح کرد: این نشست با هدف طرح مسائل و چالش هایی  که با توجه ظرفیت های استانی امکان رفع آنها در استان وجود نداشته و حلشان منوط به همکاری ملی است برگزار می شود و در واقع حل و فصل این مشکلات می تواند مهمترین دستاورد این نشست باشد.

استاندار مرکزی گفت:دستگاه ها و سازمان های مردم نهاد باید مسائل و پیشنهادهای خود را با توجه به مقدورات و امکانات دولت در خصوص کاهش آلودگی هوا تا روز شنبه هفته آینده جمع آوری و برای طرح در این کارگروه در اختیار استانداری قرار دهند.

زمانی قمی ابراز کرد: تعیین اعتبار در بودجه سنواتی برای کاهش آلودگی هوای اراک اقدام مهمی است که در صورت تحقق سال به سال افزایش خواهد داشت و به اجرایی شدن طرح کاهش آلودگی هوای اراک کمک می کند.

وی  با بیان اینکه پاکی هوای اراک آرزوی مجموعه دولت است و همه در این راستا تلاش می کنیم، افزود: کاهش آلودگی هوای این شهر با یک نشست قابل حل نیست و نیاز است با ارایه و پیگیری راه های عملی و منطقی توسط مسئولان مرحله به مرحله دنبال  شود.

گفتنی است در این نشست مدیر کل محیط زیست استان نیز سخنانی رابیان کرد.

 

 

 

 

 

 

 

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها