Portal_background_image

استاندار در ششمين مجمع قرآنيان استان در بيت امام راحل عنوان كرد: احياي قرآن از مهمترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي است

آقازاده استاندار مرکزی در ششمین مجمع قرآنیان استان مرکزی ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور مهدی قره‌شیخ‌لو رئیس دارالقرآن کشور در بیت حضرت امام خمینی(ره)، برگزار شد، گفت: احیای قرآن از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است .

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: انقلاب اسلامی، قرآن را از حاشیه به متن آورد که یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه در راه این انقلاب شهدای بسیاری تقدیم شد و شاهد حضور میلیون‌ها شهید زنده به عنوان یادگاران و برکات انقلاب اسلامی هستیم، بیان کرد: انقلاب اسلامی قرآن را از حاشیه به متن آورد و برگزاری مجامع باشکوه قرآنی در کشور و استقبال شگرف از این مجامع به معنای تحقق مفاهیم قرآنی در انقلاب اسلامی است و این انقلاب به برکت ارزش‌های قرآنی پایدار مانده است،

آقازاده بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی که با رهبری امام راحل پیروز و سپس به رهبری مقام معظم رهبری ادامه یافت را فعالیت‌های قرآنی دانست و گفت: حرکت کاروان قرآنی، استقبال مردم و جوانان از این فضای معنوی باعث شده است که انقلاب هر روز باشکوه‌تر و مستحکم‌تر در مسیر خود پیش رود و در مسیر انقلاب، خیرین همیشه حاضرند و هر زمان که انقلاب و نظام نیازمند کمک بوده خیرین وارد صحنه شدند.

وی با اشاره به حضور همیشگی خیرین در نهضت مدرسه‌سازی، حوزه بهداشت و درمان، فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی که اغلب فعالیت‌ها در کشور قائم به وجود و حضور خیرین است، گفت: خیرین همواره یکی از نقاط و نکات پشتیبان‌کننده انقلاب اسلامی به شمار می‌روند چراکه با وجود تورم، رکود اقتصادی و مشکلاتی همچون گرانی همچنان در صحنه حاضرند و تغییر شرایط اقتصادی را پشت سر می گذارند و مثل گذشته و حتی بیش از گذشته در امور خیر و گسترش و نشر فرهنگ و مفاهیم قرآنی تلاش دارند و این حضور و مشارکت را باید موهبتی برای مردم، نظام و انقلاب برشمرد.

آقازاده اضافه کرد:با ورود خیرین در هر عرصه‌ای مشکلات و مسائل به نحو شایسته حل می شود و در واقع این ظرفیت را می‌توان گرهگشای مشکلات کشور و دستاوردی از دستاوردهای انقلاب نامید.

به گزارش ایسنا، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی در این نشست گفت: استان مرکزی در حوزه فعالیت خیرین قرآنی حرکت موفقیت‌آمیزی داشته است و این عملکرد موفق به نحوه رفتار انجمن خیرین قرآنی در استان باز می‌گردد.

سعید فرخی افزود: اینکه امروز شاهد مشارکت خیرین در عرصه قرآنی هستیم که این حضور به دلیل طراحی مناسب این حرکت از سوی انجمن است و امیدواریم ادامه یابد، روز به روز فعالیت‌های قرآنی بر مبنای مشارکت‌های قرآنی توسعه و بیش از گذشته شاهد اعتماد مردم باشیم.

به گزارش ایسنا، در این جلسه محمدنبی رضایی خیر قرآنی استان مرکزی مکانی را برای فعالیت‌های قرآنی در خمین اهدا کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه















  مطالب اختصاصی




  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها