Portal_background_image

معاون اقتصادي وزير كشور مطرح كرد: احياي صنايع راكد در سال رونق توليد اولويت دولت است

دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور همراه با استاندار مرکزی و جمعی از مدیران در بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان ساوه، گفت: دولت در سال رونق تولید اولویت هایی چون احیای صنایع راکد و پیشگیری از تعطیلی واحدهای فعال صنعتی را در اولویت کاری خود قرار داده است.

دین پرست  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور اظهار کرد: اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید از مولفه های مهم و در دستور کار دولت است.

وی  افزود: حفظ و تقویت اشتغال موجود و همچنین ارتقای توان تولید کارخانه ها و صنایع با اتخاذ راهکارهای مناسب از دیگر اولویت های دولت در سال رونق تولید است.

به گفته این مسئول،‌ دولت از همه ظرفیت های خود برای برنامه ریزی و تصمیم گیری در زمینه رونق تولید در سالجاری بهره می گیرد و مسئولان استانی از جمله استانداران نیز مکلف به اجرای این برنامه ها هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: در نشست هایی که با موضوع رونق تولید در پایتخت برگزار می شود، همه وزارتخانه ها مکلف هستند که با استفاده از تمام ظرفیت های موجود نسبت به حل مشکلات تولیدکنندگان تلاش کنند.

دین پرست، با قدردانی از تلاش مسئولان استان مرکزی و اهتمام آنان برای رفع مشکلات حوزه صنایع و تولیدات،‌ اظهار داشت: در این استان نیز تاکنون مشکلات بسیاری از واحد‌های تولیدی برطرف شده و واحد‌های نیمه تعطیل و غیرفعال زیادی هم به چرخه تولید بازگشته اند.

وی ادامه داد: ستاد تسهیلات رفع موانع تولید استان مرکزی با اختیارات کامل برای رفع مشکلات بخش صنایع از قبیل امور مالیاتی، تامین اجتماعی، کمبود نقدینگی و بدهی های به دستگاه های خدمات رسان گام های موثری برداشته است.

معاون وزیر کشور همراه با استاندار مرکزی،‌ فرماندار شهرستان ساوه‌،‌ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و جمعی از مدیران  استان از 2 شرکت مقره سازی و مجموعه نورد و لوله صفا بازدید کرد.

نشست ستاد تسهیل رفع موانع تولید در فرمانداری نیز با حضور این مسئولان و مشارکت شماری از مدیران واحدهای صنعتی در محل فرمانداری ساوه نیز برگزار شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها