Portal_background_image

استاندار: احداث واحد توليد خودروي رنو با سرمايه‌گذاري 400 ميليون يورو در ساوه/ حمايت همه جانبه استان از سرمايه گذاران

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با موضوع بررسی طرح سرمایه گذاری شرکت رنو اس.آ . اس کشور فرانسه جهت تولید خودرو در ساوه ، گفت: سرمایه گذاران در استان مرکزی از هر جهت مورد حمایت های قانونی قرار می گیرند.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: سرمایه گذاران طرح سرمایه گذاری شرکت رنو در استان مرکزی از هر جهت مورد حمایت جدی قرار خواهند گرفت و نیازهای سرمایه گذاران برای اجرای این طرح در اسرع وقت تامین خواهد شد.

وی ادامه داد: از حضور شما در این سرمایه گذاری استقبال می کنیم و در شهرستان ساوه نیز فرماندار این شهرستان به دستگاه ها و مجموعه های ذی ربط تاکید خواهند کرد که نیازهای استقرار این واحد صنعتی را برای سرمایه گذاری در اسرع وقت برآورده کنند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: رابطینی که از سوی سرمایه گذار این طرح و استانداری تعیین شده است باید فعال عمل نمایند تا این سرمایه گذاری به خوبی به انجام برسد.

مشاور خودرویی وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز گفت: طرح ملی تولید خودرو رنو با ظرفیت 300 هزار دستگاه در سال جاری با همکاری شرکت خودروسازی رنو فرانسه در ساوه آغاز می شود.

علی مرادلو  افزود :150 هزار دستگاه خودرو برای شروع به کار در نظر گرفته شده که با گسترش ظرفیت، به 300 هزار دستگاه قابل افزایش است.

وی اظهار کرد: هدف وزارتخانه در این طرح افزایش سطح رقابت است تا قطب سوم صنعت خودرو تشکیل شود و در کنار آن صنعت قطعه سازی گسترش یابد.

گفتنی است در این نشست که با حضور جمعی از مدیران سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بر گزار شد درخصوص تغییر کاربری زمین، تامین آب ، برق ، گاز، گمرک، پروانه  بهره برداری ، پروانه ساخت و.. برای این سرمایه گذاری بحث و بررسی شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها