Portal_background_image

بيانيه مشترك استاندار مركزي و نماينده ولي فقيه در استان: اجراي برجام زمينه ساز رشد و توسعه كشور است

زمانی قمی استاندار مرکزی و آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان با صدور بیانیه مشترکی اجرایی شدن برجام را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تبریک گفتند و این دستاورد بزرگ را زمینه ساز حرکت پرشتاب کشور در مسیر بالندگی، توسعه و پیشرفت عنوان کردند.

در این بیانیه  آمده است:  روز ٢٧ دي ماه به عنوان روز آغاز اجراي برجام و روز رفع تحريم‌ها در تاريخ معاصر نظام جمهوری اسلامی ايران ثبت شد. فرزندان ملت در صحنه دیپلماسی کشور ثابت کردند که می توان با تکیه بر منطق ،گفتگو و عقلانیت  مسیر های صعب و دشوار را با پیروزی پشت سرگذاشت.  اکنون که در پرتو عنایات خداوند متعال و به برکت حماسه سیاسی ملت شریف ایران و گزینش رویکرد تعامل سازنده با جهان و هدایت‌گری داهیانه‌ رهبر فرزانه‌ انقلاب اسلامی و مدیریت مدبرانه رئیس‌جمهور محبوب و تلاش‌های قهرمانان عرصه سیاست خارجی دولت تدبیر و امید، شاهد تثبیت حقوق هسته‌ای ملت و فراهم‌سازی شرایط برای رفع و حذف تحریم‌های ظالمانه و اجرای برجام و آغاز فصلی نو از حرکت پرشتاب کشورمان در مسیر بالندگی، توسعه و پیشرفت هستیم، خداوند بزرگ را شاکریم و بر روان معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان گرانقدر، به‌ویژه شهدای والامقام هسته‌ای کشورمان درود می‌فرستیم.

 در بخش دیگر این بیانیه گفته شده است: در طول دوره مذاکرات دولت تدبیر و امید با حمایت مردمی و در سایه رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، مسیر عزت، حکمت و مصلحت مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با عقلانیت دنبال نموده است. افتخار دولت  محترم آنست که  ضمن حفظ حقوق هسته ای ، رفع تحریم های ظالمانه  (که در چهره تحریم سختیهایی را بر زندگی مردم وارد کرده بود) و تعامل سازنده با جهان را مبنای مذاکرات قرار داده و به گفته ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی در مسیر توسعه علمی ، ملت ایران راه خود را ادامه می دهد و از فناوری صلح آمیز هسته ای دست برنمی دارد .آری امروز روزی است که دانشمندان هسته ای ایران یعنی اقتدار علمی و سرداران بزرگ خط دیپلماسی ما یعنی اقتدار سیاسی ، در کنار هم قرار گرفته اند و اقتدار بزرگ ملی ما را آفریده اند.

در این بیانیه آمده است: اينك در"سال دولت و ملت،همدلی و همزبانی"،این پیروزی غرور آفرین  فرزندان عزیز کشور را به مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و مردم شریف استان مرکزی ،خانواده معظم شهدا و ایثارگران و همه کسانی که دل در گرو این آب و خاک دارند تبریک گفته و یاد شهداي سرافراز  هسته اي را گرامی می داریم.  اميد است این توافق  و رفع تحریمهای ظالمانه آثار مثبتی بر زندگی مردم داشته باشد و با تلاش و همت ملت عزيز و جوانان غيور و دانشمندان ايران اسلامي شاهد پيشرفت روزافزون اين مرزو بوم باشيم.خداوند متعال زحمات را از تمامی خدمتگزاران بشایستگی قبول فرماید و قلب نورانی ولی عصر (عج) را از ما خشنود کند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها