Portal_background_image

استاندار مركزي در نشست شوراي آموزش و پرورش: اجراي برجام حاصل همدلي دولت و ملت است

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست شورای آموزش و پرورش استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت:اجرایی شدن و به نتیجه رسیدن برجام حاصل همدلی و همزبانی دولت و ملت ایران اسلامی است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: اجرایی شدن برجام موفقیت بزرگی برای جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان و مصداق بارز تحقق نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری است 

وی این دستاورد مهم را موفقیت بزرگی دانست و افزود: افراطی‌گری همیشه موجب به هم ریختگی و آشوب و التهاب شده و خرد و اعتدال و رفتارهای خردمندانه بقای جامعه را رقم می‌زند.    

وی با بیان اینکه پیروزی هسته ای و اجرای برجام، ناراحتی عربستان، اسرائیل و بسیاری از افراط گرایان منطقه و جهان را در بر داشته است، اظهار کرد: اجرای برجام آغازی برای شتاب، توسعه و جهش استان و کشور در مسائل اقتصادی کشور است.    
استاندار مرکزی بیان کرد: دولت تدبیر و امید با کسب 20 میلیون رای مردم روی کار آمد و بدون برخورداری از نفت 135 دلاری و با وجود تحریم ها توانست با تدبیر و منطق کشور را از رشد منفی در اقتصاد به رشد مثبت برساند و در بسیاری از مسائل سیاسی به موفقیت ها بزرگی دست یابد    
وی ادامه داد: اجرای برجام وحل مسائل سیاسی با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تدبیر دولت، موجب شده کشوری که از ابتدای انقلاب همواره مخالف جمهوری اسلامی بوده، از اقدامات سیاسی کشور تشکر کند و برای حل مشکل های سیاسی به مذاکره بنشینند.
استاندار مرکزی گفت: دولت متولی باز کردن گره‌های دیپلماسی کشور است و نمی تواند تضمین ‌کند که طرف مقابل و غربیان پس از برجام هیچ جفایی نخواهند کرد .
وی ادامه داد: طبیعی است هرجا تخلفی صورت بگیرد، ارکان کشور و دولت و دستگاه‌های دیپلماسی سعی در گره‌گشایی بر می‌آیند و تصمیماتی را اتخاذ می‌کنند.
استاندار مرکزی ادامه داد: اغلب تیترهای مطبوعاتی از شروع استقرار این دولت، ناامیدی را در جامعه اشاعه می‌کنند، در حالیکه گذاشتن چوب لای چرخ دولتی که با رای مستقیم 20 میلیون ایرانی روی کار آمده و سخنانش صادقانه و بر مبنای خرد و عقل است، جفاست.
زمانی‌قمی تأکید کرد: اجازه بدهید مردم داور باشند چراکه دولت خود را منتخب مردم می‌داند و به جای آنها تصمیم نمی‌گیرد.
وی افزود: دولت مذاکرات هسته‌ای را با اذن و رهنمودهای مقام معظم رهبری  شروع کرد و با لیاقت و کفایتی که در تیم دیپلماسی کشور وجود داشت توانستیم برجام را به فرجام برسانیم.

گفتنی است مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز در این نشست سخنانی را بیان کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها