Portal_background_image

با حضور معاون سياسي استاندار آيين گراميداشت حماسه 9 دي در اراك برگزار شد

با حضور حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ، جمعی از مسئولین و مردم شریف و ولایتمدار شهر اراک آیین گرامیداشت حماسه 9 دی در مصلی بیت المقدس این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مجید تلخابی در این آیین اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در نهم دی ماه سال 88 به همه دشمنان نظام اسلامی به خصوص منافقان کوردل نشان دادند که در هر شرایطی پشتیبان نظام اسلامی و ولایت فقیه هستند و با تمام توان از کیان این سرزمین دفاع می کنند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: حضور پر شور ملت در صحنه در روز 9 دی 88 نشان داد که انقلاب اسلامی باور و خواسته قلبی ملت است و هرگز دست از پشتیبانی انقلاب بر نمی دارند. 

وی توطئه بزرگ نمایی مشکلات و دامن زدن به نارضایتی را راهبرد جدید دشمنان علیه نظام اسلامی دانست و گفت: هوشیاری و بصیرت و ولایتمداری مهمترین موضوع در شرایط کنونی است.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری وحدت و همدلی را یکی دیگر از راهبردهای نیروهای انقلابی در برابر دشمنان دانست و گفت: در تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی هر گاه وحدت و یکپارچگی سرلوحه امور قرار گرفته، پیروز شدیم بنابراین تلاش برای جفظ وحدت و انسجام ملی باید در دستور کار همه دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

 یادآور می گردد در پایان این آیین که با حضور چشمگیر مردم و مسئولان استان مرکزی برگزار شد، قطعنامه تجمع پر شور نکوداشت حماسه نهم دی ماه در پنج بند قرائت شد. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه















  مطالب اختصاصی




  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها