Portal_background_image

با حضور آقازاده: آيين معارفه سرپرست اداره كل مديريت عملكرد، بازرسي و امور حقوقي برگزار شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی برگزار شد.

آقازاده استاندار مرکزی با اشاره به نقش و جایگاه مهم اداره کل بازرسی استانداری، اظهار کرد: این اداره کل می تواند با اشرافیت و داشتن اطلاعات قوی در ایجاد هماهنگی و سلامت اداری در دستگاه های اجرایی استان نقش موثری ایفا نماید.

وی افزود: امید است این تغییر و تحول منشا خدمت بیشتر به مردم باشد و این اداره کل بتواند در ایفای نقش نظارتی خود در دستگاه های اجرایی بیش از پیش موفق عمل نماید.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع)، ابراز کرد:  ماه محرم  یادآور خاطرات انقلاب اسلامی و جانفشانی های سربازان انقلاب و کسانی است که برای این کشور و  انقلاب اسلامی  جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و با رهبری امام  راحل انقلاب اسلامی را  را به پیروزی رساندند.

آقازاده با اشاره به فرمایش امام راحل که " هر چه داریم از محرم است "، گفت: بعد از گذشت  40 سال از این  فرمایش امام(ره)  هر چه از عمر انقلاب اسلامی می گذرد بیشتر  به این شعار می رسیم و آن را  درک می کنیم .

وی افزود:  اگر هر دینی افتخاری داشته باشد محرم و فداکاری و ایثارگری های  امام حسین (ع)و یاران باوفای ایشان در واقعه کربلا نیز افتخار شیعه است که  بزرگترین  ایثار و فداکاری تاریخ می باشد.

استاندار مرکزی ابراز کرد: امروز بعد از قرن ها که از واقعه کربلا  می گذرد هنوز هم این واقعه برای خیلی از آزادگان دنیا و جهان بعنوان واقعه ای نو و عبرت آموز  است که امیدواریم همه عزیزان از برکات این ماه بخوبی بهره بگیرند.

گفتنی است در این آیین غلامعباس میرزایی بعنوان سرپرست اداره کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی   معرفی و از زحمات غفاری مدیر کل پیشین تقدیر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها