Portal_background_image

استاندار مركزي: آيين شب‌هاي قدر در ۳۶ نقطه استان مركزي برگزار مي‌شود

استاندار مرکزی در نشست ویدئو کنفرانس ستاد ملی مبارزه با کرونا با حضور مقام معظم رهبری در استانداری گفت: آیین احیای شب‌های قدر در ۳۶ نقطه این استان با رعایت شیوه نامه‎های بهداشتی برگزار می‌شود.

سید«علی آقازاده»  افزود: معظم‌له در این نشست نقش دعا و نیایش را در مقابله با بلایای طبیعی موثر دانستند و بر همین اساس آیین شب‌های قدر در ۳۶ نقطه این استان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: آیین شب‌های قدر در ۳۶ مصلی استان مرکزی با هماهنگی ائمه جمعه، شورای تامین و فرمانداران با دعوت افراد با اسم و نظارت دقیق و گسترده دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شود.

استاندار مرکزی بیان کرد: در مورد برگزاری آیین شب‌های قدر در مصلی بیت‌المقدس اراک تا کنون تصمیمی اتخاذ نشده که این مهم در اسرع وقت در نشستی با آیت‌الله دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه این شهر تصمیم‌گیری می‌شود.

آقازاده در خصوص آخرین آمار میتلایان به ویروس کرونا در استان مرکزی، اظهار داشت: به غیر پنج‌شنبه و جمعه هفته گذشته که تعداد قابل توجهی در شهرستان خنداب از سه خانواده به ویروس کرونا مبتلا شده بودند هم اکنون وضعیت استان در شرایط مطلوبی قرار دارد.

وی افزود: اکنون استان مرکزی در میزان مبتلایان به ویروس کرونا در رتبه شانزدهم کشور قرار دارد که در صورت تداوم شرایط موجود تا آخر هفته جاری به‌رتبه نوزدهم می‌رسد.

استاندار مرکزی بیان کرد: ویروس کرونا با همکاری مردم و برنامه ریزی مسوولان در ایران بعد از گذشتن از سه هفته اوج، اکنون در شرایط تثبیت قرار دارد در صورتی که در بسیاری از کشورها بعد از گذشت ۶ هفته همچنان در شرایط اوج قرار دارند که رهبر معظم انقلاب در نشست ستاد ملی مبارزه با کرونا از مردم و مسوولان قدردانی کردند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها