Portal_background_image

با حضور آقازاده؛ آيين رژه نيروهاي مسلح استان در اراك برگزار شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی و حضرت آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس ، آیین رژه نیروهای مسلح استان در اراک برگزار شد.

آیت اله دری نجف آبادینماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: ملت ولایتمدار ایران اسلامی از بدو پیروزی انقلاب در هر شرایطی پشتیبان و حامی آرمان های امام راحل و شهدا بوده اند و بعد از این هم با حمایت از منویات مقام معظم رهبری و خون مقدس شهدا توطئه های دشمنان را خنثی می کند. 

وی ادامه داد: هر سال که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد ملت ایران با عزم و اراده ای راسخ و انگیزه قوی تر در راستای صیانت از آرمان های نظام اسلامی دارند و دشمنان از جمله آمریکا، اسرائیل و آل سعود باید بدانند که ملت ایران با تمام توان از راهی که انتخاب کرده دفاع می کند. 

امام جمعه اراک اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی باید بدانند که چالش های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و همچنین تهدید و تحریم اقتصادی نه تنها ملت ایران را از مسیر انقلاب اسلامی خارج نمی کند، بلکه باعث تقویت بنیه فکری و اعتقادی آحاد ملت به خصوص نسل جوان می شود. 

وی بیان کرد: امروز که بیش از 38 سال از آغاز جنگ تحمیلی می گذرد، ملت ایران نه تنها در دفاع مقدس بلکه از همه توطئه ها و هجمه های دشمنان نظام اسلامی پیروز و سربلند بیرون آمده اند و اکنون نیز با بهره گیری از روحیه انقلابی توطئه های اقتصادی دشمنان را خنثی می کند. 

آیت الله دری نجف آبادی ادامه داد: ملت سلحشور و مومن ایران اسلامی به خصوص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران هر چه داشتند در راه اعتلای نظام اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند و امروز نیز با توکل برخدا توطئه ها و فشارهای دشمنان را تحمل می کنند. 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز در این آیین گفت: ملت ولایتمدار ایران اسلامی از ابتدای نهضت خمینی گوش به فرمان امام راحل بودند و در جریان جنگ تحمیلی نیز با تمام توان از کیان این مرز و بوم دفاع کردند. 

سردار کریمی افزود: در شرایط کنونی ملت فهیم ایران اسلامی با همان روحیه دفاع مقدس و جنگ با رژیم بعثی مقابل توطئه های اقتصادی دشمنان ایستادگی می کند تا یکبار دیگر بدخواهان نظام اسلامی را نا امید کنند.

گفتنی است آیین رژه نیروهای مسلح استان مرکزی از ساعت 8 صبح امروز مقابل بازار تاریخی شهر اراک برگزار شد. 

خانواده نیروهای مسلح استان مرکزی متشکل از سپاه روح الله، مرکز آموزشی درجه داری پدافند هوایی حضرت علی اکبر(ع) و نیروی انتظامی است. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها