Portal_background_image

با حضور معاون سياسي استاندار ؛ آيين تجليل از رسانه ها در پوشش برنامه هاي دهه فجر برگزار شد

حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در آیین تجلیل از خبرنگاران با موضوع پوشش برنامه های دهه فجر که در محل استانداری برگزار شد، بر تقویت تعامل و ارتباط مدیران با رسانه ها تاکید کرد.

 حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی اظهار کرد: مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی موظف به همکاری با رسانه های مختلف هستند و باید عملکرد دستگاه خود را از طریق رسانه ها برای مردم تشریح و تبیین کنند.            

حقیقی ادامه داد: مسئولی که با رسانه ها ارتباط ندارد جوهره مدیریتی ندارد و اعتقاد راسخ حلقه مدیریتی استان در ارتباط موثر با رسانه و مردم است.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به بازدید از 22 رسانه استان، بیان کرد: بازدید از رسانه ها با هدف تعامل و تاکید بر این موضوع که مدیران باید با رسانه ارتباط و تعامل داشته باشند صورت گرفت.

حقیقی ابراز کرد: تاکنون از 15 دستگاه اجرایی استان با هدف فراهم سازی زمینه خدمت رسانی مطلوب   به مردم بازدید سرزده انجام گرفته است و سعی شده مشکلات دستگاه ها برطرف شود.

وی با اشاره به افتتاح خانه جوان در اراک، گفت: در حوزه جوانان و توجه به این سرمایه عظیم جامعه و اعتقاد به اینکه که جوانان دارای حقوق و جایگاه هستند ،برای پیگیری مطالباتشان خانه جوان ایجاد شد.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار  تصریح کرد: با توجه به ایجاد نشاط و شادابی و توجه به ورزش ‌بانوان بهره برداری و تجهیز پارک بانوان  با جدیت دنبال می شود.

حقیقی با اشاره به برگزاری 6 نشست با احزاب و تشکل ها در سالجاری ، بیان کرد: تشکیل خانه احزاب به عنوان یکی از برنامه های مهم مدیریت ارشد استان در سال آینده تعریف شده چرا که بهره گیری از ایده ها ی نمایندگان احزاب و فراهم کردن زمینه مشارکت جویی موثر آنان در امور، ضروری است. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی گفت: تدوین سند امنیت غذایی ضامن حفظ و افزایش سلامت مردم این استان است و به عنوان راهبردی اولویت دار و مهم در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار دارد.

وی  افزود: 6 کمیته تخصصی به منظور پیگیری مولفه های این سند تشکیل شده و تدوین آن با جدیت در دست انجام است. 

حقیقی ادامه داد: دسترسی به غذای سالم و نظارت اصولی برچرخه تولید از مزرعه تا سفره، محوریت سند امنیت غذایی استان مرکزی است و تا موضوعاتی همچون الگوی زیستی، رفتار غذایی و خودمراقبتی در جامعه نهادینه نشود، نمی توان به اهداف سلامت دست یافت. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی  اظهار کرد: سهم هر دستگاه متولی در حوزه امنیت غذایی در سند استانی مشخص شده و رسانه ها نیز باید در تدوین و اجرایی شدن این مقوله مهم به یاری مسئولان بشتابند و نقد و نظرهای سازنده خود را مطرح کنند.

وی بیان کرد: سلامت مقوله ای پیچیده و مهم است که حفظ و توسعه آن به تنهایی از عهده دانشگاه علوم پزشکی خارج است و در این راستا باید با تقویت فرهنگ سازی و گفتمان خودمراقبتی در لایه های اجتماعی به بهبود شاخص های سلامت کمک کرد. 

وی افزود: دولت تدبیر و امید در پنج سال فعالیت خود موفقیت های چشمگیری در راستای گسترش فضای درمانی در نقاط مختلف استان داشته و انتظار می رود رسانه ها ضمن انتشار این عملکرد، نیازهای مردم را نیز در حوزه سلامت منعکس کنند. 

در این آیین مدیر کل روابط عمومی ، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی، مدیر کل امور بانوان و خانواده و مدیر کل پدافند غیر عامل و مسئول کمیته ارزیابی عملکرد ستاد دهه فجر نیز حضور داشتند و سخنانی را بیان کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها