Portal_background_image

با حضور استاندار؛ آيين افتتاح المپياد ورزشي دانشجويان دانشگاه هاي فرهنگيان كشور در اراك برگزار شد

با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان استان آیین افتتاح بیست و سومین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های فرهنگیان کشور با شرکت یک هزار و ۳۰۰ ورزشکار و مربی در اراک برگزار شد.

بیست و سومین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های فرهنگیان با شرکت ۱۳۰۰ورزشکار، مربی و سرپرست در پنج رشته فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دو و میدانی، تکواندو و بدمینتون از  15 مرداد ماه جاری به مدت یک هفته در اراک آغاز شد .

در آیین گشایش این المپیاد که در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزارشد، سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: اگر قرار است به دست معلمان آینده، آموزش و پرورش متحول شود باید به همه استعدادها توجه شده و همه استعدادها در مدارس رشد کنند.

مهرمحمدی تصریح کرد: برپایی المپیادهای ورزشی در دانشگاه های فرهنگیان براساس تحکیم دوستی و تقویت ارزش های انسانی واسلامی طراحی و برنامه ریزی شده است  .

گفتنی است پس از رژه شرکت کنندگان از مقابل جایگاه و روشن شدن مشعل این رقابت ها، مسابقات المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های فرهنگیان کشور آغاز شد.

یادآور می گردد المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پسر نیز در شش رشته ورزشی از بیست و چهارم تا سی و یکم مردادماه جاری در اراک برگزار می شود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها