Portal_background_image

رييس ستاد انتخابات استان مركزي؛ آمار داوطلبان نمايندگي مجلس يازدهم در استان مركزي تا به امروز، بيست و يكم بهمن ماه، ۲۱۲ نفر است.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی: آمار داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم درمرکزی تا به امروز ۲۱۲نفر است

بهروز اکرمی ظهر دوشنبه در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان مرکزی در اراک، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی ٣٨٧ نفر داوطلب برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که از این تعداد ٢٠٧ نفر توسط شورای نگهبان تأیید صلاحیت و ١٦٣ نفر نیز رد صلاحیت شده اند.
وی افزود: همچنین ٢٠ نفر از داوطلبین نیز در مراحل مختلف انصراف خود را اعلام کرده و ١٦ نفر درخواست تغییر حوزه انتخابیه داشته اند که از این تعداد ٧ نفر متقاضی ورود به حوزه استان مرکزی بوده اند و با درخواست ٦ نفر از آنها موافقت شده است.
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: همچنین از کاندیداهای استان، ٦ نفر متقاضی انتقال به حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات استان تهران و یک نفر متقاضی انتقال به یکی از استان‌های دیگر کشور بوده اند و ٢ نفر از داوطلبین درخواست انتقال حوزه درون استان مرکزی را داشته اند.
اکرمی توضیح داد: شورای نگهبان تا کنون با تمام درخواست‌های انتقال از حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور به حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات مخالفت کرده که طبق ماده ١٠ آئین نامه اجرایی، داوطلبین مربوطه در حوزه مبدا فعالیت و رقابت‌های انتخاباتی خود را ادامه خواهند داد.
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی خاطر نشان کرد: آمار نهایی داوطلبین نمایندگی مجلس یازدهم در حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی تا امروز (۲۱ بهمن) بالغ بر ٢١٢ نفر است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها