Portal_background_image

مشاور عالي استاندار مطرح كرد: آمادگي همه احزاب و گروه هاي سياسي براي استقبال از سفر هيات دولت به استان

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مشاور عالی استاندار در نشست کمیته احزاب و تشکل های سیاسی، گفت: استقبال پرشور همه احزاب ، فعالان سیاسی و مردم از کاروان تدبیر و امید در سفر قریب الوقوع به استان مرکزی، نماد وحدت و بلوغ سیاسی و اجتماعی در این استان است.

حجت الاسلام والمسلمین حجت الله هاشمی اظهار کرد: اتحاد و همدلی تشکل ها و جریان های سیاسی سرمایه ای برای پیشرفت و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران است و در سفر پیش روی دولت به استان مرکزی باید به همت فعالان و نخبگان سیاسی و اجتماعی بهترین میزبانی از کابینه دولت انجام شود. 

 نماینده تشکل های اصلاح طلب استان افزود: رئیس جمهوری بر آمده از رای آحاد مردم و متعلق به اقشار مختلف است و حضور پرشور گروه ها و نحله های فکری مختلف در آیین استقبال از رئیس جمهوری تاکیدی بر همسویی با دولت در پیشبرد سیاست های اعتدالی است.

مصطفی عرب مسئول کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات و تشریفات ستاد سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی در این نشست با تاکید بر بهره گیری حداکثری از فضای مجازی و محیطی در امر اطلاع رسانی و تبلیغات ، افزود: نیاز است با بهره گیری از توان مردمی، جوانان، دانشجویان، سازمانهای مردم نهاد، روابط عمومی ها و رسانه ها در زمینه اطلاع رسانی زمینه استقبال هرچه با شکوهتر از هیات دولت تدبیر و امید به این استان فراهم شود.

وی  افزود: سفر هیات دولت به استان مرکزی آخرین سفر استانی هیات دولت نیست و پس از آن، کاروان تدبیر و امید سفرهایی به استان البرز و شهرستان های استان تهران دارد.  

مدیر کل روابط عمومی استانداری  ادامه داد: نگاه دولت تدبیر و امید در سفر استانی  بر تکمیل طرح ها و پروژه های نیمه تمام متمرکز است.

حجت الله جودکی نماینده اصولگرایان استان مرکزی در جمع حاضر نیز گفت: برآیند اقدام های دولت در همه حوزه های مثبت و روبه جلو است و عملکرد دولت یازدهم مورد حمایت و تاکید مقام معظم رهبری، علما و مراجع عظام است و اصولگرایان این استان نیز از اقدام های دولت دفاع می کنند.    

وی افزود: وعده ها و قول های دولت تدبیر و امید در این مدت محقق شده است که این مهم نشان از تلاش دولت در جهت رفع مشکلات مردم بوده است.         

وی، با یادآوری وجود مشکلات جامعه در ادوار مختلف دولت، افزود: مشکلات جامعه تنها متعلق به دوره خاصی نیست بلکه در هر برهه زمانی وجود دارد و نوع آن متفاوت است و دولت تدبیر و امید نیز به عنوان منتخب مردم در سه سال گذشته تمام تلاش خود را برای رفع چالش ها به کار بسته است.  

نماینده اصولگرایان استان مرکزی بیان کرد: احزاب و تشکل های استان مرکزی باید تمام تلاش خود را برای حضور مردم در آیین استقبال از هیات دولت به کار بسته و زمینه استقال هرچه با شکوهتر از هیات دولت را فراهم کنند.

نماینده اصولگرایان شهرستان خنداب نیز در این نشست بر تعامل بین تشکل ها برای استقبال از هیات دولت تاکید کرد و گفت: تشکل های شهرستانی باید در آیین استقبال از هیات دولت حضور گسترده داشته باشند و مردم را  برای حضور گسترده در این نشست دعوت کنند.    

، مقداد هاشمی نماینده اصلاح طلبان در حوزه جوانان استان مرکزی نیز در این نشست بر اقدام های دولت در حوزه برجام و اقتصادی و حضور حداکثری مردم و جوانان این استان در آیین استقبال از هیات دولت تاکید کرد.

در پایان این نشست مقرر شد احزاب، تشکل ها و جریان های سیاسی برای حضور حداکثری مردم در آیین استقبال از هیات دولت بیانیه صادر کنند و با اتحاد و همگرایی هرچه بیشتر برای برگزاری این آیین تلاش کنند.

گفتنی است در این نشست که با محوریت بحث اطلاع رسانی و تبلیغات سفر هیات دولت به استان برگزار شد جمعی از اصولگریان، اصلاح طلبان و اعتدال گرایان استان حضور داشتند و در ابتدای جلسه اعضای احزاب و تشکلها نظرات خود را درخصوص اطلاع رسانی و تبلیغات این سفر بیان کردند.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها