Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات استان تاكيد كرد: آمادگي كامل فرمانداران و مجريان براي برگزاري انتخابات

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان در بیستمین نشست این ستاد که با حضور فرمانداران در محل استانداری برگزار شد،بر آمادگی کامل فرمانداران و مجریان برای برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان اظهار کرد: ستاد انتخابات استان در  مراحل اجرایی انتخابات اعم از ثبت نام از داوطلبان ، تشکیل هیات ها، رسیدگی به صلاحیت کاندیداها و تعیین شعب توانسته در کشور عملکرد خوبی داشته باشد.

وی افزود: فرمانداران اکثراً کارها را در موعد قانونی و با سرعت و دقت انجام دادند که از این پس هم باید همین روند را ادامه دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی افزود: در برگزاری انتخابات پیش رو باید مر قانون رعایت و اجرا شود و ستاد انتخابات استان و فرمانداران باید برنامه ریزی های لازم را داشته باشند .

وی افزود: فرمانداران و هیات های اجرایی وظیفه اجرایی دارند و باید همه شرایط و لوازم انتخابات را مهیا کنند.

حسن بیگی عنوان کرد: در شش حوزه انتخابیه استان مرکزی مجموع داوطلبین 344 نفر بود که 11 نفر انصراف خود را اعلام کردند و 14 نفر براساس قانون و  اسناد مراجع چهار گانه در هیات های اجرایی رد صلاحیت شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان ابراز کرد: در نهایت 333 پرونده از سوی هیات اجرایی به هیات نظارت ارسال شد که 186 نفر مشمول رد یا عدم تائید صلاحیت شدند و صلاحیت 147 نفر تائید شد.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به تشکیل ستاد پیشگیری و مقابله با تخلفات انتخاباتی، ابراز کرد: تشکیل این ستاد برای رسیدگی و کنترل کار انتخابات بسیار مهم است و فرمانداران و متولیان می بایست گزارش تخلفات را به این ستاد ارسال نمایند.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی گفت: وجود سلایق مختلف در انتخابات زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم می آورد وحضور نامزدهای جناح های مختلف در انتخابات، عاملی مهم در مشارکت حداکثری و حضور آگاهانه مردم در پای صندوق های رای است.

حسن بیگی خاطر نشان کرد: فرمانداران و مسئولین باید روحیه امید و نشاط را در مردم تقویت کنند تا زمینه مشارکت حداکثر مردم در انتخابات فراهم شود.

در ادامه فرمانداران گزارش عملکرد شهرستان در حوزه انتخابات را ارائه نمودند و اعضای ستاد انتخابات نیز گزارشی ارائه کردند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها