Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات استان تاكيد كرد: آمادگي فرمانداران براي برگزاري مرحله دوم انتخابات مجلس در استان

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان در بیست و سومین نشست این ستاد که با حضور اعضای ستاد و فرمانداران در محل استانداری برگزار شد، بر آمادگی فرمانداران برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس در استان تاکید کرد.

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان اظهار کرد: مردم با حضور گسترده خود در انتخابات رضایت خود را از عملکرد دولت یازدهم نشان دادند و حضور پرشور مردم مهمترین اتفاق در انتخابات بود که باید قدردان آن باشیم.

وی بیان کرد: فرمانداران باید علاوه بر امورات و برنامه ها و وظایف قانونی شان،  مجری سیاستهای داخلی دولت نیز باشند و  ابلاغیه ها، اهداف و شعارهای دولت باید توسط آنها اجرایی شود.

رئیس ستاد انتخابات استان تصریح کرد: حل مشکلات اقتصادی و معیشت مردم باید محور کار فرمانداران قرار گیرد.

حسن بیگی ادامه داد: مردم باید نمود عینی کار دولت را ببینند که در این راستا مسئولان باید با انگیزه بیشتر به مردم خدمت رسانی نمایند.

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: فرمانداران باید تعامل  سازنده با نمایندگان مجلس شورای اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دهم اردیبهشت ماه 95 برگزار می شود، افزود: در شهرستانهایی که انتخابات به مرحله دوم کشیده شده است باید برای حضور و مشارکت حداکثری  مردم با برگزاری جلسات، سخنرانی ها و ... فضای انتخاباتی گرم نگه داشته شود.

رئیس ستاد انتخابات استان ابراز کرد: در این دوره از انتخابات از نظر مالی شفاف عمل کردیم و اعتبارات بر اساس شاخص های شهرستانی بین شهرستانها تقسیم شد.

حسن بیگی در پایان از زحمات فرمانداران، بخشداران و عوامل اجرایی انتخابات تقدیر و تشکر کرد و گفت: در برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه اصل امانتداری، قانونمندی و اخلاق بخوبی رعایت شد.

گفتنی است در این نشست فرمانداران گزارش کوتاهی از روند برگزاری انتخابات ارائه نمودند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها