Portal_background_image

استاندار مركزي: آمادگي برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان مركزي وجود دارد

استاندار مرکزی در حاشیه راه‌اندازی نمادین مرکز ثبت‌نام نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب در فرمانداری اراک گفت: این استان آمادگی کامل برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارد و تدابیر ویژه اندیشیده شده است.

استاندار مرکزی گفت: ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح  دهم آذرماه جاری با دستور وزیر کشور آغاز می‌شود و به مدت یک هفته  ادامه دارد.

استاندار مرکزی ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌توانند  از طریق مرکز حوزه انتخابی خود و یا از طریق وزارت کشور درمدت زمان تعیین شده ثبت‌نام کنند و متقاضیان خارج از کشور نیز باید ثبت‌نام‌ خود را از طریق سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی انجام دهند.

آقازاده اظهار داشت: حضور حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امری ضروری است و مردم باید در این عرصه نیز برگ‌زرینی بر افتخارات خود اضافه کنند.

فرماندار اراک نیز در این آیین به اصحاب رسانه گفت: روند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این فرمانداری به بهترین شکل ممکن در جریان است و هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.

حسین بختیاری افزود: آمادگی کامل برای شروع ثبت‌نام نامزدهای انتخاباتی این دوره  وجود دارد و در این راستا ۱۰ جایگاه ثبت‌نام ایجاد شده است.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارای هفت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که ۲ کرسی مربوط به حوزه انتخابی اراک، کمیجان و خنداب است.سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها