Portal_background_image

آقا صادقي: امروز هر كشوري كه از دانش بيشتري برخوردار باشد، قدرتمندتر است

سعید آقاصادقی' عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح مركز آموزشی علمی كاربردی درجه یك و تخصصی شهرستان اراك افزود: امروز هر كشوری كه از دانش بیشتری برخوردار باشد، قدرتمندتر و ثروتمندتر است.

معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني استانداري مركزي گفت: دانش به عنوان بزرگترین سلاح می تواند ملتی را در برابر سایر ملتها سربلند و پیروز كند.
وی بیان كرد: بهترين نسخه براي معضل بيكاري، مهارت آموزي است.

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری مركزی ادامه داد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، مستشاران آمریكایی در ایران حضور گسترده ای داشتند و مانع ایران توانا بودند.
آقاصادقی خاطر نشان كرد: اما به بركت انقلاب اسلامی، اهل بیت (ع)، انفاس قدسیه امام راحل، رهنمودهای حكیمانه رهبر معظم انقلاب و خون مطهر شهدا، این كشور روز به روز توانمندتر و قدرتمندتر می شود.
وی اظهار داشت: طی 33 سال گذشته جمهوری اسلامی ایران در بخشهای مختلف شاهد توفیقات بسیار چشمگیری بوده و توسعه علم، دانش و مراكز علمی، تغییر هرم تحصیلی و شتاب در جهت توسعه و تولید علم، بخشی از این توفیقات است.
مدیركل آموزش فنی و حرفه ای استان مركزی نیز در این مراسم گفت: آموزشهای فنی و حرفه ای در توسعه اشتغال نقش بسیار موثری دارد.
سید 'بهرام نجفی زاده' افزود: دانش همراه با مهارت بسیار موفقتر از دانش بدون مهارت است و توجه به این مهم امری ضروری است.
رییس دانشگاه علمی كاربردی استان مركزی نیز در این مراسم گفت: آموزش فنی و حرفه ای و مراكز علمی و كاربردی نقش موثری در تربیت انسانهای توانمند دارند.
'رضا پورایمانی' افزود: دنیا به سرعت به سمت تكنولوژی و فناوری در حال حركت است و در این راستا همه باید برای توسعه كشور در بخشهای مختلف در راستای كسب علم و دانش از هیچ كوششی دریغ نكنند.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها