Portal_background_image

آقاصادقي: فردا آزمون احراز 700 پست سازمانی بلاتصدی دولتی استان مركزی برگزار می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گفت: آزمون جذب نیروی انسانی برای احراز 700پست بلاتصدی در دستگاه های دولتی استان مركزی در روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه (فردا) برگزار مي شود.

'سعید آقاصادقی'  افزود: این آزمون استخدام پیمانی ویژه نیروهای انسانی شاغل در دستگاه ها به صورت كارمعین، قرارداد طرحی و قرارداد خرید خدمتی است.

وی اظهار كرد: بیشترپست های بلاتصدی استان مركزی در شهرستان های تابعه و بخش ها است و 26 دستگاه اجرایی استان در این آزمون برای جذب نیروی انسانی متقاضی هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بیان كرد: كارت های ورود به جلسه این آزمون توسط دستگاه های پیشنهاد دهنده پست به متقاضیان شركت كننده تحویل شده و این آزمون در ساعت 9 صبح جمعه با سووالات متمركز از معاونت توسعه و منابع انسانی ریاست جمهوری در دانشگاه آزاد اسلامی اراك برگزار می شود.

آقاصادقی ادامه داد: شركت كنندگانی كه موفق به پاسخگویی صحیح به 60 درصد سووالات شوند در مرحله كتبی پذیرش شده و در مراحل بعد تطبیق مدارك و گزینش نهایی صورت می گیرد.

وی توضیح داد: پست های سازمانی دستگاه های اجرایی در برخی شهرستان های خاص با تراكم متقاضی و برخی پست ها نیز فاقد تقاضا بوده كه احتمال دارد نوبت دیگری از آزمون تجدید شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تصریح كرد: 25 نفر از متقاضیان آزمون استخدام پیمانی مذكور مربوط به طرح انتقال از پایتخت هستند كه زمینه جذب آنان در مركز استان فراهم شده است.

آقاصادقی اضافه كرد: سازمان بازرسی كل كشور نیز در قالب آزمون استخدام پیمانی مذكور ، مجوز جذب نیرو برای 22 پست را دارد كه در این خصوص اولویت با كاركنان قراردادی دستگاه مطبوع است و قبول شدگان آزمون كتبی باید در كمیسیون جذب نیز پذیرش شوند.

بر اساس آمار موجود در 75 دستگاه اجرایی استان مركزی حدود 45 هزار كارمند اشتغال دارند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها