Portal_background_image

آقاصادقي: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای يکی از ابزار اصلی توسعه برای کشور است

معاون منابع انسانی استاندار گفت: حضور نيروی انسانی متعهد در آموزش فنی و حرفه‌ای استان دليل اصلی رشد و توسعه این اداره کل است.

پنجمين نشست شورای اداری و آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی برگزار شد.

سعید آقاصادقی معاون توسعه مديريت و منابع انسانی استاندار در این نشست اظهار کرد: استان مرکزی به واسطه حضور نيروهای پر توان، تلاشگر و آشنا به دانش روز يکی از استان‌های مطرح در بخش‌های مختلف کشور به حساب می‌آيد و ضرورت دارد متوليان استان نسبت به بروز و ظهور توانمندي‌های آن بويژه در حوزه منابع انسانی تلاش کنند.

وی افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای يکی از ابزار اصلی توسعه برای کشور است که به مدد حضور کارکنانی دلسوز و متعهد همواره شاهد فعاليت‌های ارزشمند در اين حوزه هستيم.

 سیدبهرام نجفی‌زاده مدير کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی نيز در اين نشست گفت: سال 1390 برای اين اداره کل دستاوردهای ارزشمندی داشت که کسب عناوينی از جمله دستگاه برتر در امر ساماندهی نيروی انسانی، دستگاه برتر در رشد و توسعه نسبت به سال‌های گذشته و کسب عنوان 10 دستگاه برتر در ارزيابی عملکرد از جمله آنها هستند.

وی تصریح کرد: اين مهم بدون همدلی، همفکری و تلاش همه جانبه کارکنان اداره کل در کليه مراکز ميسر نمی‌شد.

نجفی زاده در بخش ديگری از سخنان خود با بیان اینکه نبايد مشکلات موجود در راه خدمت به مردم مايه دلسردی بشود افزود: بايد تلاش کنیم تا با تطبيق نقاط ضعف و قوت سازمان، فرصت‌ها را شناسايی کرده و زمينه خدمت بيشتر را برای مردم فراهم کنيم.

گفتنی است، در این جلسه از عوامل اجرايی در طرح ارزيابی عملکرد با حضور معاون استاندار تقدير و حکم مسووليتی تعدادی از روسای مراکز به آنها اعطا شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها