Portal_background_image

آقازاده استاندار مركزي سالروز تشكيل بسيج سازندگي را تبريك گفت.

آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی ۱۷ اردیبهشت سالروز تشکیل بسیج سازندگی را تبریک گفت.

متن پیام استاندار مرکزی بدین شرح است :

                                                                                                 بسمه تعالی

17  اردیبهشت همزمان با سالروز تشکیل بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری، به عنوان روز «بسیج سازندگی» نامگذاری شد تا بسیج همه جانبه در راستای محرومیت زدایی و خدمت به مردم در کشور شکل گیرد و جوانان بانشاط و با انگیزه بیش از گذشته به سمت و سوی سازندگی کشور هدایت شوند، بسیجی که جهادگونه با سازندگی همراه شد و همین همراهی است که ارزش آنرا دوچندان کرده است.

تشکیل سازمان بسیج سازندگی به عنوان یکی از برکات انقلاب اسلامی، تدبیری هوشمندانه از سوی رهبر معظم انقلاب برای تقویت بنیان های جهادی ایران اسلامی بویژه در برهه ها و مقاطع حساس کشور بوده است . نهادی که در تمامی مقاطع انقلاب اسلامی با پشتوانه عظیم مردمی هر زمان که نیاز به تلاش جهادگونه احساس شده حضوری گسترده و تاثیرگذار داشته و ضمن تلاش برای کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی بویژه در مناطق روستایی و كم برخوردار استان و کشور، اجرای طرح های بهداشتی و درمانی، اشتغالزایی و ... در تمام بحران‌ها و حوادث غیرمترقبه از جمله سیل سال گذشته و شرایط کنونی که کشور عزیزمان  با بحران بیماری کرونا مواجه است با اقدامات جهادی در کنار هموطنان بوده است.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج سازندگی به تلاشگران این عرصه، از زحمات و تلاش های شبانه روزی این عزیزان تشکر و قدردانی نموده ، از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها