Portal_background_image

آغاز فعالیت ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن در استان مرکزی

معاون برنامه ریزی استانداری مرکزی از سرشماری عمومی نفوس و مسکن از دوم تا 22 آبان ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی استانداری مرکزی ، محمد رضا عاشوری در اولین جلسه ستاد هماهنگی ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 90 که صبح امروز در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد گفت : این جلسه به عنوان اولین جلسه توجیهی مدیران اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 90 در استان و شروع به کار رسمی ستاد است .
وی خاطر نشان کرد : اعضای ستاد هماهنگی به ریاست استاندار و عضویت ادارات مختلف تشکیل می شود و معاون برنامه ریزی استاندار به عنوان قائم مقام و مدیر اجرایی طرح است .
عاشوری افزود : درستی برنامه ریزی و در دست داشتن آمار ، ارتباط نزدیک به هم دارند به طوری که بدون داشتن آمار ، برنامه ریزی به صورت دقیق و صحیح اجرا نمی شود و موفقیت هر برنامه به تناسب بهره گیری از میزان دقت در آمار بستگی دارد .
مدیر کل آمار و اطلاعات استانداری نیز در این جلسه بیان داشت : اجرای یک سرشماری موفق در استان نیاز به فراهم کردن بستر لازم جهت تبلیغات دارد که مسئولیت آن به عهده روابط عمومی استانداری می باشد .
اخوان ادامه داد : ستاد سرشماری اجرایی متشکل از واحدهایی از قبیل روابط عمومی به عنوان مسئول تبلیغات ستاد ، اداره کل امور اداری ومالی به عنوان مسئول اداری و پشتیبانی و اداره کل امنیتی و انتظامی به عنوان مسئول انتظامی می باشد .
وی گفت : این سرشماری به صورت حضوری برای هر خانوار بر اساس فرم ها و پرسشنامه های از قبل طراحی و آماده شده به اجرا در خواهد آمد
مدیر کل آمار و اطلاعات استانداری تصریح کرد : پرسشنامه ها در 4 فرم درنظر گرفته شده که شامل فهرست برداری با 15 سوال،خانوار با 60 سوال، خانوار موسسه ای با 39 سوال و شناسنامه آبادی با 83 سوال میباشد
گفتنی است افراد واجد شرايط مي توانند از دهم مرداد به مدت 30 روز به عنوان عوامل اجرايي طرح به سامانه http://s90.amar.org.ir/مراجعه كنند و به عنوان عوامل اجرایی طرح شامل رده های کارشناس مسئول فنی و اجرائی ، کارشناس گروه ، کارشناس بازبین ، بازبین و مامور سرشماری ثبت نام نمايند.


 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها