Portal_background_image

آغاز برنامه هاي دهه فجر استان مركزي از زادگاه بنيانگذار انقلاب اسلامي

زمانی قمی استاندار مرکزی در اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن حضور در گلزار شهدای خمین و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، نمایشگاه صنایع دستی را در این شهر افتتاح کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی در اولین روز از دهه مبارک فجر با حضور در  زادگاه امام راحل مورد استقبال فرماندار و مسئولین محلی قرار گرفت و با حضور در گلزار شهدای خمین  به مقام شامخ شهیدان  ادای احترام کرد.

نمایشگاه صنایع دستی نیز با حضور استاندارمرکزی و اعضای شورای اداری این استان در بیت تاریخی امام خمینی (ره) در خمین گشایش یافت. در 17 غرفه صنایع دستی این نمایشگاه آثار نفیس هنرهای دستی و سنتی 30 نفر از هنرمندان شهرستان خمین به معرض دید عموم گذاشته شده است.آثار به نمایش درآمده در رشته های معرق، منبت، چرم دوزی، قلاب بافی، گلیم و فرش بافی است.

گفتنی است نمایشگاه صنایع دستی شهرستان خمین از امروز تا 22 بهمن ماه در حیاط سوم بیت حضرت امام (ره) در خمین برای بازدید عموم دایر است.

یا اور می گردد حضور در جلسه شورای اداری مشترک استان وشهرستان خمین،  حضور در جشن انقلاب در بیت حضرت امام(ره) و نواختن زنگ انقلاب و دیدار با خانواده شهید غلامرضا عبدالله بربرودی از دیگر برنامه های سفر استاندار مرکزی به شهرستان خمین است.

 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها