Portal_background_image

آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اراک اواخر بهمن برگزار می‌شود.

سعید آقاصادقی معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري مركزي گفت : آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اراک اواخر بهمن ماه برگزار و طی آن 325 نفر در 14 رشته تحصیلی به صورت پیمانی، استخدام این دانشگاه خواهند شد.

وی با بیان اینکه در این استخدام، اولویت پذیرش با نفرات بومی خواهد بود، تصریح کرد: در بخش «بهورز» اولویت به طور صد در صد با نفرات بومی خواهد بود و در سایر رشته‌ها هم نفرات بومی در اولویت هستند.

آقاصادقی در خصوص رشته‌های مورد پذیرش در این آزمون استخدامی اظهار کرد: دامنه تحصیلی این آزمون فوق دیپلم تا پزشک عمومی است که بر این اساس شرکت کنندگان دارای یکی از مدارک پرستاری، پزشک عمومی، ماما، کاردان اتاق عمل، کاردان بیهوشی، فوریت‌های پزشکی، بهیار، کاردان بهداشت خانواده، کاردان مبارزه با بیماری‌ها، کاردان آزمایشگاه، کاردان بهداشت حرفه‌ای، کارشناسی مبارزه با بیماری‌ها، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس بهداشت خانواده و به‌ورز می‌توانند در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اراک شرکت کنند.

وی با بیان اینکه پذیرش در رشته‌های ماما و کاردان بهداشت خانواده صرفا مربوط به زنان و رشته کاردان مبارزه با بیماری‌ها صرفا مربوط به مردان است، گفت: در سایر رشته‌ها محدودیت جنسیتی برای استخدام تعیین نشده است.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري مركزي گفت: به‌زودی آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک در روزنامه‌های کشوری و استانی منتشر خواهد شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها