Portal_background_image

استاندار: آزادگان سفير مظلوميت ايران در جهان بودند/ اقتدار جمهوري اسلامي مرهون صبر و استقامت آزادگان است

زمانی‌ قمی در همایش گرامیداشت آزادگان استان مرکزی که در شهرستان شازند برگزار شد، گفت: آزادگان عزیز برای مظلومیت ایران و دفاع مقدس یک رسانه بودند و امروز سند افتخار،سربلندی وعزت جمهوری اسلامی و انقلاب هستند.

زمانی قمی استاندار مرکزی آسایش ، امنیت، سربلندی و عزت ایران اسلامی را مرهون از خودگذشتگی  جامعه ایثارگری دانست و اظهار کرد: باید مجاهدتهای شهدا ، جانبازان، ایثارگران و آزادگان را در جامعه  یادآور  شویم چرا که این امر درس های مهمی را به ما می آموزد و مسیر را برای ادامه راه و خدمت به کشور و انقلاب تابناک اسلامی روشن می کند.

وی با اشاره به فراز و فرودهای طی شده در مسیر انقلاب اسلامی ، بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس یکی از این حوادث بسیار بزرگ بود که در آن زمان در مقابل دشمنان بسیاری قرار داشتیم و رسانه‌های مسلط جهان علیه انقلاب اسلامی و دفاع مظلومانه ما برنامه‌سازی می‌کردند که با وجود امکاناتی محدود با تکیه بر اراده بی کران همه اقشار ملت در برابر ناملایمات ایستادیم و در نهایت در این نبرد نابرابر پیروز شدیم.

استاندار مرکزی افزود: در جریان دفاع مقدس آزادگان عزیز همانند یک رسانه پیام مظلومیت ملت ایران، انقلاب و دفاع مقدس را به عمق خاک دشمن منتشر کردند.

وی ادامه داد: آزادگان و همچنین جانبازانی که برای مداوا به خارج از کشور سفر می کردند  برای مظلومیت ایران و دفاع مقدس یک رسانه بودند و امروز سند افتخار، سربلندی، عزت و پیشرفتهای شگرف جمهوری اسلامی و انقلاب هستند و رسانه ای قوی و توانمند در انتقال افتخاراتی که عزت و آرامش و امنیت را برای ایران سربلند به ارمغان آورد، می باشند.

زمانی قمی بیان کرد: صبر و پایداری آزادگان در دوران اسارت ریشه در مکتب حضرت زینب (س)  دارد و آنها با اقتدا به مکتب اهل بیت (ع) بویژه حضرت زینب (س) سختی ها را متحمل شدند تا عزت و سربلندی نظام مقدس اسلامی را رقم بزنند.

وی با بیان اینکه آزادگان و ایثارگران مسئولیت خود را در راستای تحقق اهداف امام راحل و رهبر معظم انقلاب انجام دادند، گفت: البته هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم و هیچ کس بیش تر و پیش تر  از این قشر برای انقلاب دلسوز نیست.

استاندار مرکزی ابراز کرد:  اجر آزادگان نه با دولت است و نه با ملت بزرگ ایران که قدر رشادتهای این عزیزان را می داند، بلکه خداوند اجر و پاداش آنها را می‌دهد.

زمانی‌قمی گفت: مردم و مسئولان باید این را بدانند که امنیت و اقتدار امروز کشور ناشی از فداکاری و گذشت خانواده شهدا و ایثارگران است.

گفتنی است در این مراسم  هنرمند مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز سخنانی را بیان کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها