Portal_background_image

آبادانی و رفاه هدیه انقلاب اسلامی به مردم مناطق محروم و روستایی است

 معاون عمرانی استاندار گفت: آبادانی و رفاه هدیه انقلاب اسلامی به مردم روستایی و مناطق محروم است.

 ˈهوشنگ بازوندˈ روز یکشنبه در آیین جشن انقلاب اسلامی در روستای غیاث آباد فراهان افزود: اجرای طرح های فضاسازی عمومی و مقاوم سازی مسکن روستایی و بردن امکانات زیرساختی آب، برق، مخابرات و راه مناسب از دستاوردهای انقلاب اسلامی در روستاها است.

وی اظهار کرد: با گذشت 34 سال از انقلاب اسلامی امروز شاهد جهش شاخص های سلامت و سوادآموزی در روستاها هستیم.

معاون عمرانی استاندار از استقرار 610 دهیاری در استان مرکزی به عنوان کانون راهبری برنامه های روستایی یاد کرد و گفت: اعمال مدیریت علمی و برنامه محور در دهیاری ها به توسعه متوازن روستاها می انجامد.

فرماندار شهرستان فراهان نیز گفت: مردم مومن و ولایت مدار نقش محوری در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و در تمامی برهه های حساس ردپای بصیرت و حضور هوشمندانه آنان در فاع از نظام مشهود است.

ˈمجید مومنیˈ افزود: در شرایطی که دشمنان فشار اقتصادی و تحریم را برکشور تحمیل کرده اند مردم فجرآفرین با صبر و درایت خود نشان دادند که به آرمان های نظام و نقلاب وفادار هستند و در برابر زیاده خواهی دشمن کوتاه نمی آیند.

دیدار با خانواده شهید ˈمحسن غیاث آبادیˈ و بهره برداری از دو طرح عمرانی روستایی از برنامه های سفر معاون عمرانی استانداری مرکزی به فراهان بود.

بهره برداری از دهیاری روستای مجدآباد کهنه با اعتبار 670 میلیون ریال در زمینی به وسعت 500 مترمربع و زیربنای 80 متر یکی از این طرح های عمرانی است.

در این سفر همچنین واحد مرغداری گوشتی به ظرفیت 20 هزار قطعه با اعتبار شش میلیارد و 600 میلیون ریال به بهره برداری رسید. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها