Portal_background_image

با حضور استاندار؛ آئين نكوداشت جانباز سرافراز مرحوم محمد صادق دوخائي و معارفه مدير كل جديد بنياد شهيد استان برگزار شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی و میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور آئين نكوداشت جانباز سرافراز مرحوم محمد صادق دوخائي مدير كل فقيد بنياد شهيد و امور ايثارگران و معرفي مرتضي انصاري فر بعنوان مدير كل جديد اين اداره كل برگزار شد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادی خدمتگزار به خانواده معزز شهدا و ایثارگران است و در طی این 40 سال توانسته بدور از سیاسی کاری و سیاست زدگی اقدامات خوبی را به ثمر برساند .

وی افزود: توصیه امام  راحل، تاکید مقام معظم رهبری و خواست عموم مردم بر فعالیت  بنیاد شهید و امور ایثارگران بدور از سیاست زدگی است که مدیر کل بنیاد شهید استان نیز باید این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش، گفت: حاج صادق دوخائی مدیر کل فقید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از مدیران توانمند و ارزشی استان بودند که  توانستند در خدمت به خانواده معزز شهدا و ایثارگران کارنامه درخشانی را از خود بجای بگذارند  که یاد و خاطره این عزیز را گرامی می داریم .

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این آئین  خدمات‌رسانی به ایثارگران را وظیفه اصلی بنیاد دانست و گفت: عزیزان ایثارگر حق بسیار بزرگی بر گردن کشور و ملت ما دارند و همه ما باید تلاش کنیم که به هر طریق ممکن به این عزیزان خدمات‌رسانی کنیم، زیرا این کمترین کاری است که می‌توان در مقابل فداکاری‌های آنان انجام داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: ارائه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تکریم کسانی است که با ایثار و مقاومت از اسلام، انقلاب و کشور دفاع کردند.

وی با اشاره به اهمیت خدمت به ایثارگران گفت:‌ کسانی که برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قبول مسئولیت می‌کنند و پا در مسیر خدمت به افرادی می‌گذارند که اعضای خانواده و یا سلامتی خود را به‌پای نظام و دفاع از آرمان‌های انقلاب و امام فدا کرده‌اند، اجر و پاداشی بسیار گهربار دارند.

میرمرادی همچنین خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را نوعی عبادت دانست و بیان کرد: مهم‌ترین عامل برای موفقیت همه مسئولان خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و تلاش برای رفع مشکلات آنان است.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیری به خانواده مرحوم محمدصادق دوخایی از زحمات وی به‌عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی تقدیر شد و مرتضی انصاری‌فر به‌عنوان مدیرکل جدید این اداره کل معرفی شد.

گفتنی است انصاری فر دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته علوم اجتماعی است و سابقه ۲۵ سال حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران را در کارنامه دارد و پیش از این به عنوان رییس بنیاد شهرستان اراک و معاون تعاون و امور اجتماعی استان مرکزی مشغول به خدمت بوده است.


دسته بندی

مدیر کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها