Portal_background_image

با حضور معاون سياسي استاندار آئين رژه گراميداشت روز ارتش برگزار شد

با حضور آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک و حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آیین رژه گرامیداشت روز ارتش (29 فروردین ماه) در مركز آموزش پدافند هوایی حضرت علی اكبر(ع) قرار گاه خاتم الانبیاء اراك برگزار شد.

آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران به بركت هدایت های حكیمانه رهبر معظم انقلاب و سلحشوری نیروهای مسلح به خصوص ارتش، قدرت مطلق منطقه خاورمیانه است.

وی افزود: ارتش باید با اتكا بر داشته ها و ظرفیت های موجود در راستای پیشرفت هر چه بیشتر كشور تلاش كند و با ابداعات و اختراعات جنگی و نظامی، جایگاه خود را روز به روز در بین قدرت های نظامی دنیا مستحكم تر كند. 

 امام جمعه اراک بیان كرد: سربازان نظام در حوزه ارتش با درك وسیع از آموزه های دینی و وفاداری و تعهد به ارزش های نظام توانمندی های مهارتی و تخصصی خود در عرصه دفاعی را با ایمان و معنویت گره زده اند و این مهم عاملی برای اقتدار آنان و هراس دشمن از توانمندی این نیرو است. 
نماینده ولی فقیه در استان مركزی با گرامیداشت یاد وخاطره فرمانده هان و خلبانان شهید ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار كرد: نام شهدای ارتش بر تارك تاریخ افتخارات ایران اسلامی می درخشد و خاطره دلاور مردی ها و رشادت های آنها هیچ گاه از ذهن مردم ایران پاك نمی شود.
وی، ولایت فقیه را ستون فقرات و عامل وحدت در نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان كرد و گفت: پشتیبانی و حمایت از رهبر معظم انقلاب و پیروی از منویات ایشان رمز حفاظت از ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است، كه آحاد جامعه به خصوص نیروهای مسلح باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند. 
آیت الله دری نجف آبادی بیان كرد: جمهوری اسلامی ایران به رهبری مقام معظم رهبری به عنوان نماد مردم سالاری دینی در همه جای دنیا شناخته شده است و ملت همیشه در صحنه ایران باید برای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی پشتیبانی و حمایت همه جانبه از ولایت فقیه داشته باشند.
در پایان این آیین یگان های نمونه ارتش، سپاه، بسیج ونیروی انتظامی از مقابل جایگاه و تمثال مبارك امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب رژه رفتند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها