Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي آئين رژه نيرو هاي مسلح استان برگزار شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی و آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان آئین رژه نیروهای مسلح استان در محل پادگان حضرت علی اکبر(ع) پدافند هوایی اراک برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: مهارت های تخصصی نیروی هوایی ارتش، قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران را در منطقه خاورمیانه و جهانبرجسته کرده و ایران به برکت تلاش های شبانه روزی نیروهای مسلح به خصوص نیروی هوایی ارتش، قدرت بی چون و چرای منطقه محسوب می شود. 

وی، عشق و علاقه سربازان نیروی هوایی را به امام راحل و انقلاب اسلامی عمیق دانست و گفت: پیوند ذاتی فرزندان ایران با مرجعیت دینی از یک سو و لمس بیش از پیش استثمار منابع مادی، فرهنگی و فکری کنار مستشاران خارجی که اراده ابتکار و خلاقیت را از بدنه نیروی هوایی سلب کرده بودند باعث شکل گیری اندیشه های استقلال طلبی در سطوح مختلف نیروی هوایی شد.
امام جمعه اراک بیان کرد: ارتش بزرگترین پشتیبان نظام و نماد ولایتمداری است که با 48 هزار شهید در کارنامه حراست از انقلاب و کیان کشور دارد. 
وی اظهار کرد: جوانان مومن، سلحشور و ولایتمدار ارتش در نیروهای دریایی، زمینی و هوایی در هشت سال دفاع مقدس با اقتدار در برابر متجاوزان ایستادند و رشادت ها و حماسه های به یاد ماندنی خلق کردند. 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: سربازان نظام در حوزه ارتش با درک وسیع از آموزه های دینی و وفاداری و تعهد به ارزش های نظام توانمندی های مهارتی و تخصصی خود در عرصه دفاعی را با ایمان و معنویت گره زده اند و این مهم عاملی برای اقتدار آنان و هراس دشمن از توانمندی این نیرو است. 
وی خاطرنشان کرد: گسترش معنویت و اخلاق در بین نیروهای ارتشی عامل اصلی عشق و علاقه ملت به این قشر از جامعه است و ولایتمداری و مردم محوری ارتش همواره برای همگان مشهود بوده است. 
آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: ارتشیان سلحشور باید به قدرت خود که زیر پرچم ولایت فقیه از نظام و انقلاب دفاع می کنند افتخار کنند چرا که رمز موفقیت و ثبات ارتش در اطاعت محض از معظم له است. 
نظامیان متعهد نیروی هوایی در 19 بهمن 57، با حضور در اقامتگاه رهبر بزرگ انقلاب اسلامی در مدرسه رفاه و بیعت باامام خمینی(ره) سندی از افتخار، حماسه، رشادت و ایمان را در برگ های زرین انقلاب اسلامی به ثبت رساندند و به همین دلیل 19 بهمن با عنوان نیروی هوایی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شد. 

 معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها