Portal_background_image

با حضور استاندار : آئين تجليل از كارگران نمونه و كارآفرينان برتر استان برگزار شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی آیین بیست و هفتمین جشنواره تجلیل از کارگران، گروه های کار نمونه و واحدهای نمونه و یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان در سالن فنی و حرفه ای واحد خواهران اراک برگزار شد.

در این آئین  که نمایندگان مردم شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب و نماینده مردم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و  رئیس شورای مرکزی کانون کارآفرینی کشور نیز حضور داشتند،  از 35 کارگر، گروه کار نمونه و واحدهای نمونه، پنج کارآفرین برتر و سه کارآفرین برگزیده با اهدای لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد.

آبایی  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این آئین اظهار کرد:  با پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای کوچک و متوسط   که در استان مرکزی پرداخت این تسهیلات بیش از سهم تعیین شده محقق شده است توانسته نقش موثری در حفظ اشتغال و ایجاد فرصت های شغلی جدید داشته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: شرایط این استان در این زمینه مطلوب است و نسبت به سایر استان های کشور پیشرو می باشد.
آبایی عنوان کرد: با پیگیری انجام شده بسیاری از مشکلات شرکت هپکو اراک حل شده و قرارداد 6 هزار واگن پایه بلند با کشور روسیه نیز منعقد شده است که بر اساس آن چهار هزار و 900 واگن باید توسط واگن پارس و سه واحد تولیدی دیگر استان مرکزی ساخته شود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها