Portal_background_image

با حضور استاندار؛ آئين تجليل از صنعتگران برتر شهرستان زرنديه برگزار شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی و رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی صنعتگران برتر شهرستان زرندیه تجلیل شدند.

اکبریان رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: دولت یازدهم در بحث اقتصاد مقاومتی اقدامات موثری انجام داده است و مجلس نیز در این راهبردها هم راستای دولت است.

اکبریان افزود:صنایعی که به دلیل تحریم ها ازبین رفته بودند بار دیگر احیا شدند و لایحه رفع موانع تولید نیز  در مجلس در دست بررسی است.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: تقویت فرهنگ کار و تولید در ساوه و زرندیه فراهم است و این دو شهرستان مکان مناسبی برای سرمایه گذاری است که باید ظرفیت های خاص آن بارور شود ولی به لحاظ کمبود آب باید پساب فاضلاب به کمک صنعت و کشاورزی بیاید.

اکبریان اظهار کرد:کمیسیون صنایع و معادن مجلس علاوه بر قانون گذاری برنحوه اجرای قانون صنایع نظارت دارد ومی طلبد که برای سرمایه گذاری تلاش بیشتری شود.

نماینده مردم ساوه وزرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این آئین گفت:بستر سرمایه گذاری در شهرستان زرندیه و ساوه آماده است و این دو شهرستان تاثیر گذاری زیادی در روند برنامه های صنعتی کشور دارند.

 منصوری تصریح کرد: در شهرستان ساوه و زرندیه باید بحث معافیت از مالیات واحدهایی که در شعاع 120 کیلومتر اجرا شود و با این کا رمی توان وضع مناسبی برای افزایش بهره وری ایجاد کرد و در این راستا زمینه برای سرمایه گذاران فراهم است.

منصوری اضافه کرد: بسیاری از قوانین کشور به نفع صنعت نیست که باید اصلاح شوندو باید مسائل تسهیلاتی که برای واحد های تولیدی و احیاء آن ها مناسب است اجرایی شود.

نماینده مردم ساوه وزرندیه توضیح داد: کارآفرینی ارزشمند است و باید برای سرمایه گذار قدر و منزلت زیادی قائل شد و صنعتگران و حمایت از صنعت اشتغال را به همراه دارد.

فرماندار زرندیه نیز در این آئین گفت:شهرستان زرندیه با توجه به قرار گرفتن درشاهراه کشوری ،بستر مناسبی برای سرمایه گذاری است.
محمد کردی تصریح کرد: اراضی شهرک های صنعتی شهرستان زرندیه بیش از 3 هزار هکتار است که در این اراضی بیش از 400واحد تولیدی کوچک وبزرگ فعالیت دارند.

کردی گفت: با توجه به وجود صنایع کوچک وبزرگ ضریب اشتغال در این شهرستان بالاست و وجود زیر ساخت های مناسب از جمله همکاری ادارات برق، گاز ،مخابرات با سرمایه گذاران زمینه حضور سرمایه گذاران را بیشتر فراهم کرده است.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها