Portal_background_image

با حضور مدير كل روابط عمومي آئين تجليل از خبرنگاران شهرستان آشتيان برگزار شد

با حضور عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری آئین تجلیل از خبرنگاران و مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان آشتیان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق و شفاف عملکرد و فعالیت های دستگاه های اجرائی، گفت: مسئولان روابط عمومی های دستگاه های اجرائی می توانند علاوه بر بهره گیری از ظرفیت رسانه ها  و تارنمای دستگاه ها در تشریح عملکرد دولت از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هم به عنوان یکی از روش های تاثیر گذار استفاده کنند.

وی افزود: بروز رسانی تارنمای دستگاه های اجرایی به عنوان ابزاری موثر در انعکاس عملکرد دستگاه ها باید مورد توجه مسئولین روابط عمومی ها قرار گرفته و نسبت به آن اقدام نمایند.

مصطفی عرب با تشریح شرایط کشور در تمامی زمینه ها و مشکلات پیش روی دولت تدبیر و امید، گفت: مردم باید بدانند که دولت در چه شرایطی کشور را تحویل گرفته و در چه شرایطی به موفقیت و عملکرد فعلی خود رسیده است.

وی ادامه داد: تورم ، رکود، رشد اقتصادی منفی 6/8، تعطیلی واحد های تولیدی و... که از دولت گذشته به ارث رسیده است مواردی نیستند که یک شبه ایجاد شده باشند لذا بهبود این شرایط نیازمند گذشت زمان است که این مهم باید برای مردم بازگو شود.

مدیر کل روابط عمومی استانداری تصریح کرد:رشد 59 درصدی درآمد های مصوب استان، رشد 27 درصدی ارزش افزوده در بخش خدمات، رشد 60 درصدی درآمدهای وصولی، رشد 23 درصدی سرمایه گذاری خارجی و مثبت شدن تراز تجاری  نتیجه اعمال سیاستهای منطقی و تلاش های مجموعه دولت تدبیر و امید در استان است.

وی انعکاس و تبیین عملکرد دولت را رسالت مهم اصحابه رسانه و روابط عمومی ها عنوان کرد و گفت: اقدامات دولت یازدهم در حوزه های اقتصادی (به ویژه کاهش نرخ تورم و ایجاد ثبات اقتصادی) و سلامت از مهمترین دستاوردهای این دولت به شمار می رود، لذا اطلاع رسانی این اقدامات باید مورد توجه قرار گیرد.

 مدیرکل روابط عمومی استانداری با اشاره به فرارسیدن هفته دولت، تاکید کرد: بازگویی دستاوردهای دولت و ایجاد روحیه نشاط و امید بخشی در جامعه بعنوان مهم ترین محورهای برنامه های بزرگداشت هفته دولت می باشد که دستگاه های اجرایی باید با بکار گیری روش های نو و ابتکاری در این زمینه اقدامات موثری را به انجام برسانند.

مصطفی عرب  از زحمات مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان آشتیان و خبرنگاران این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

حسنی فرماندار آشتیان نیز ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار،گفت: خبرنگاران پیوند دهنده مردم، مسئولان و جامعه و همچنین  پرچم داران خط مقدم کشف مشکلات جامعه هستند.

وی بیان کرد: اصحابه رسانه و مطبوعات رکن مهم توسعه کشور هستند و نقش تعیین کننده ای در جوامع امروزی ایفا می کنند .

 حسنی تأکید کرد: کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان در خصوص اطلاع رسانی و تبیین عملکرد مجموعه دولت در راستای  تنویر افکار عمومی باید با خبرنگاران شهرستان هماهنگ باشند.

حسنی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت، بر اطلاع رسانی اقدامات و عملکرد دولت نیز تاکید کرد.

گفتنی است در این آئین فرماندار آشتیان با اهدای لوح  از خبرنگاران و مسئولین روابط عمومی ادارات این شهرستان تقدیر کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها