Portal_background_image

یازدهمین نشست ستاد انتخابات استان برگزار شد

با حضور حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان در یازدهمین نشست این ستاد که در محل استانداری برگزار شد، آخرین وضعیت زیرساختهای انتخابات در استان مورد بررسی قرار گرفت.

حسن بیگی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اظهار کرد: با توجه به برگزاری دو انتخابات بزرگ در اسفند ماه امسال باید زیرساختهای لازم در بخش های مختلف بویژه فناوری اطلاعات فراهم شود.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در کلان شهرها، بیان کرد:  برگزاری انتخابات الکترونیکی دارای 25 فرآیند است که 24 فرآیند آن بصورت تمام الکترونیکی انجام می شود.

رئیس ستاد انتخابات استان تصریح کرد : در کلانشهر اراک نیز حداقل 24 فرآیند انتخابات به صورت الکترونیکی انجام می شود که باید زیرساختهای لازم در این زمینه فراهم گردد که این مهم با تعامل،همکاری و اهتمام جدی دستگاههای اجرایی ذی ربط محقق می شود.

حسن بیگی با بیان اینکه انتخابات باید اولویت اول دستگاههای ذی ربط باشد، ابراز کرد: ستاد انتخابات استان مرکزی از ابتدای اردیبهشت ماه فعالیت خود را بطور جدی آغاز کرده است و با برگزاری منظم جلسات در جهت  برگزاری انتخابات پرشور، سالم و با حضور حداکثری مردم تلاش می کند.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و آمادگی این شرکت در تهیه زیرساختهای انتخابات، گفت: در برگزاری انتخابات الکترونیکی عمده مشکل مخابرات مربوط به روستاهایی است که دارای پهنای باند نمی باشند و در 160 نقطه استان زمینه برای برگزاری انتخابات بصورت تمام الکترونیکی فراهم است.

فرماندار شهرستان محلات نیز ضمن ارائه گزارشی از روند انتخابات در این شهرستان، تصریح کرد: 2 جلسه ستاد انتخابات شهرستان و یک جلسه مشترک با هیات نظارت شهرستان برگزار شده و هماهنگی های لازم با دستگاههای ذی ربط نیز انجام شده است.

سجادی افزود: در این شهرستان 42 شعبه اخذ رای پیش بینی شده  که بر این اساس به 84 کاربر نیاز است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها