Portal_background_image

پروژه تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع) در اراک كلنگ زني شد

همزمان با پنجمين روز هفته دولت، پروژه تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع)در اراک با حضور استاندار مركزي و وزير اطلاعات كلنگ زني شد.

استاندار مرکزی در این مراسم گفت: هفته دولت بهترین فرصت برای بیان عملکرد دولت و استفاده از نقد و گفتار مردم در بهبود امور است.
زمانی قمی افزود: اقدامات زیرساختی در حوزه مدیریت شهری سرمایه بزرگی در راهبردهای توسعه محسوب می شود و یکی از شاخه های این اقدامات زیرساختی ، اصلاح و بهبود مجاری حمل و نقل و روان سازی ترافیک شهری است.

وزیر اطلاعات نيز در اين مراسم گفت: محور خلیج فارس یکی از شریان های تردد ملی و ترانزیتی است که اجرای این تقاطع غیرهمسطح در مسیر آن کمک موثری را به ایمن تر شدن آن می کند.
حجت الاسلام والمسلمین علوی افزود: پاسخگویی موثر به نیارهای مردم و توسعه امکانات حمل و نقل بر پایه محورهای ایمن و استاندارد اقدامی است که دولت یازدهم با وجود منابع اعتباری اندک بر آن پافشاری دارد و نمونه ای از آن با آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع) در کلانشهر اراک نمایان است.
وزیر اطلاعات بیان کرد: ملت ایران در سخت کوشی زبانزد هستند و اگر تحریم ها برای هر ملت دیگری بود شاید از پا در می آمد.
وي اظهار کرد: شاید تحریم ها سختی در عرصه اقتصادی به بار آورد اما نتوانست اراده ملت مردم را بگیرد و این سرمایه ،ارزش بهترین خدمت ها را دارد.
حجت الاسلام والمسلمين علوي گفت: دولت یازدهم با اعتقاد راسخ به مدیریت جهادی با منابع مالی محدود و با اتکا به همدلی و تدبیر در امور مدیریت کشور را به دست گرفته و امروز شاهد هستیم که با همه مشکلات کارهای بزرگی انجام شده است.
گفتني است: پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان امام حسن(ع) شامل یک مسیر زیرگذر در سه لاین رفت و برگشت برای سهولت  تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب و بالعکس است که برای اجرای آن 100 میلیارد ریال اعتبار برآورد شده است.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها