Portal_background_image

هیجدهمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان برگزار شد

هیجدهمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان به ریاست مدیر کل روابط عمومی استانداری در محل نیروگاه حرارتی شازند برگزار شد.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری با تأکید بر برنامه ریزی جهت برگزاری همایش بزرگداشت روز روابط عمومی، اظهار کرد: به لحاظ ارتباط روابط عمومی ها با رسانه باید نام مناسبی برای این همایش در نظر گرفته شود و از رسانه ها و چند مدیر مسئول برای سخنرانی و بیان دغدغه ها در این همایش دعوت بعمل آید.

وی افزود: در جلسه مشترک دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی ها با روابط عمومی های صنعت آب و برق تصمیمات نهایی اخذ و جزئیات برگزاری این مراسم مشخص می گردد.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان درخصوص برگزاری بزرگداشت تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای سپاه روح الله در جنب محل برگزاری جلسه آتی شورای اداری استان، برگزاری اردوی راهیان نور ویژه مسئولین روابط عمومی ها توسط روابط عمومی سپاه روح الله و اداره کل روابط عمومی استانداری مرکزی و نصب تصاویر شهدای جنگ تحمیلی شهرستان اراک در معابر توسط شهرداری از جمله مصوبات این جلسه می باشد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده جهت برگزاری گرامیداشت هفته سلامت توسط دبیرخانه برگزاری هفته سلامت در سال جاری، خاطر نشان کرد: دستگاه های اجرایی استان باید در این راستا برنامه های پیش بینی شده و موضوعات مربوطه را پیگیری و در جهت تحقق آن با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان همکاری نمایند.

مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند نیز اظهار کرد: از روابط عمومی دستگاه های اجرایی که سخنگوی هر دستگاه می باشند، انتظار می رود در خصوص معرفی صنایع و خدمات شایانی که بخش صنعت به جامعه ارائه می کند، تلاش نمایند.

بادرستانی بیان کرد: نیروگاه حرارتی شازند 1300 مگاواتی و دارای 4 واحد بوده و مقدار تولید آن به میزان مصرف استان و یکی از استان های همجوار می باشد و مصارف تمام صنایع و شهرک های صنعتی در استان از این نیروگاه تأمین می شود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها