Portal_background_image

نصر اللهي: شورا ها نقش اساسی در تدوین برنامه‌های آموزش و پرورش دارند

 معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: شوراهای آموزش و پرورش در تدوین برنامه های آموزش و پرورش نقش اساسی و جایگاه قابل توجهی دارند.

ابوالقاسم نصر اللهی با بیان مطلب فوق افزود: در راستای روند توسعه آموزش و پرورش در سال 72 مقرر شد شوراهای آموزش و پرورش شکل گیرد.
وی با اشاره به اهمیت تشکیل شوراهای آموزش و پرورش گفت: شوراهای آموزش و پرورش که در این سالها بسیار مورد توجه قرار گرفته دستاوردهای خوبی را برای آموزش و پرورش داشته است.

وی افزود: مفهوم شورا و مشارکت در نظام جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها به ویژه کشورهایی که مدعی دموکراسی و مشارکت هستند، بسیار متفاوت است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: در جمهوری اسلامی ایران مشارکت در عرصه های مختلف بدون تحمیل و به شکل آزادانه صورت می گیرد و مردم تاکنون جلوه های تاثیر گذار زیادی را به نمایش گذاشته اند.

وی افزود: مشارکت به معنای واقعی در جمهوری اسلامی وجود دارد و آنچه که موجب اقتدار نظام شده است، حضور و مشارکت مردم در مقاطع مختلف بوده است.

وی با اشاره ب معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: شوراهای آموزش و پرورش در تدوین برنامه های آموزش و پرورش نقش اساسی و جایگاه قابل توجهی دارند.ه اینکه مسئولان و مدیران آموزش و پرورش نسبت به مفهوم مشارکت غفلت نکنند افزود: اگر نقش مشارکت به معنای واقعی و صحیح در جامعه ای محقق گردد دیگر هیچ قدرتی از قدرتهای زورگو نمی تواند بر ملتی غلبه کند.

نصراللهی در ادامه به اشاره به جریانهای سال 88 گفت: مردم ایران اسلامی با شرکت گسترده در انتخابات و ایستادگی در برابر فتنه گران و حمایت رهبر معظم انقلاب ثابت کردند که مشارکت آنها عالمانه، آزادانه ،آگاهانه و یک مشارکت علمی و شعوری است
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها