Portal_background_image

نصراللهي: زنان ایرانی حركت ساز جنبش بانوان بیداری اسلامی در منطقه باشند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: زنان جامعه ایران باید با الگوپذیری از حضرت فاطمه زهرا (س)، حركت ساز جنبش بانوان بیداری اسلامی در منطقه باشند.

'ابوالقاسم نصرالهی' روز چهارشنبه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و مادر افزود: حیثیت زن مسلمان در جهان برخاسته از ایدئولوژی اسلامی است كه بر پایه حرمت به مقام و شخصیت انسانی زن است.

وی اظهار كرد: زنان ایرانی باید رهرو راستین حضرت زهرا (س) باشند كه در دشمن شناسی، بصیرت و غیرت دینی و رفع تبعیض و عدالت زبانزد است و از دامان پاك این بزرگوار زنجیره امامت و ولایت تداوم یافته است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بیان كرد: بصیرت و ارتقای آگاهی زنان به عنوان یكی از ستون های مهم تربیتی، مدیریتی و راهبری هسته خانواده از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نسل فهیم، ولایت محور و تحول ساز با تربیت داهیانه مادران آگاه و شجاع امكان پذیر است.

نصرالهی یادآور شد: نهضت بیداری اسلامی كشورهای منطقه بر مبنای عدالت محوری، دفاع از حق و رفع تبعیض است و زنان شیعه باید با مطالعه و درك صحیح این مفاهیم بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) اثرگذاری و رسالت سنگین خود را در تحولات مهم جاری جهان به انجام برسانند.

وی ادامه داد: اركان دولتی و دستگاه های اجرایی در هر سطح و مسوولیتی باید در هفته بزرگداشت مقام زن و مادر در خور جایگاه رفیع زنان با برنامه های پرمحتوا حرمت گذاری مقام زنان را انجام دهند و زوایای شخصیتی و رفتاری حضرت زهرا (س) را با بهره گیری از قدرت كلام و هنر در جامعه تشریح كنند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها