Portal_background_image

محمود زمانی قمی بعنوان استاندار مرکزی انتخاب شد

در جلسه امروز هیأت دولت محمود زمانی قمی به عنوان استاندار مرکزی انتخاب شد.

هیأت دولت صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری تشکیل جلسه داد که در ابتدای جلسه، محمود زمانی قمی به عنوان استاندار جدید استان مرکزی از هیأت وزیران رأی اعتماد گرفت.

رییس جمهوری، استان مرکزی را از استان‌های مهم کشور ذکر کرد که به لحاظ صنعتی، ترانزیتی و فرهنگی از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است.

دکتر روحانی استان مرکزی و شهرهای پیرامون آن را زادگاه علما و مراجع بزرگ و محل پرورش عالمان دینی دانست که نقش مهمی در اعتلای فرهنگ تشیع داشته است.

رییس جمهوری با بیان اینکه مبنای ما اعتدال و معیار ما شایستگی است، استاندار را در مدیریت استان به رعایت اعتدال و شایستگی توصیه نمود.

گفتنی است محمود زمانی قمی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد است  و با حکم استاندار قم در اردیبهشت ماه امسال جایگزین ‏کامکاری شد که 10 سال مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بود. وی از اعضای هیئت رئیسه بنیاد باران می باشد که پیش از این نیز در ‏3 ‏مهر 1379 به‌مدت 3 سال و 8 ماه و 2 روز در دولت اصلاحات استاندار استان ایلام بود.‏

زمانی قمی از ‏5 تیر 1382 ‏به‌مدت ‏2 سال و 3 ماه  استاندار چهارمحال و بختیاری بود.

یادآور می گردد به دنبال انتصاب محمد حسین مقیمی به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور، استانداری استان مرکزی با سرپرستی شکرالله حسن بیگی اداره می شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها