Portal_background_image

مبارزه با مواد مخدر باید طبق برنامه مدون و منظم باشد

حسن بیگی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بر لزوم برنامه ریزی در جهت مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی اظهار کرد: اگر در امر پیشگیری از ابتلا به اعتیاد به مواد مخدر اقدامات لازم صورت نگیرد هر چند سال یکبار به ساختن زندان نیاز است.

وی با تأکید بر لزوم تنظیم برنامه مدون و منسجم برای امر مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: اینامر نیار به تلاش مضاعف و نگاه جهادی دارد.

سرپرست استانداری بیان کرد: متأسفانه در همسایگی کشور افغانستان که مهد تولید مواد مخدر در جهان است قرار گرفته ایم که بخش عمده این مواد نیز از کشور ما ترانزیت می شود.

حسن بیگی تصریح کرد: همه دستگاه های اجرایی به نوبه خود باید در جهت مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از ابتلاء به آن تلاش کنند، در مدارس باید فرهنگ سازی صورت گرفته و در دانشگاه ها نیز باید این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

سرپرست استانداری با بیان اینکه فرمانداری ها نقش مهمی در این رابطه دارند، اظهار کرد: در شهرهای بزرگ مثل ساوه فرمانداری باید تمهیدات لازم را اندیشیده و با همکاری شهرداری، شورای اسلامی شهر و شهرک های صنعتی اقدام به احداث مراکز نگهداری و حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی نمایند.

حسن بیگی با اشاره به اجرای طرح کارزار شیشه توسط اداره کل بهزیستی از اقدامات این اداره کل و سازمان های مردم نهاد همکار تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین به نقش مهم روحانیون و مساجد نیز در خصوص اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم تأکید نمود.

گفتنی است در این جلسه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز مطالبی را عنوان نمود و هر یک از اعضا نیز به بیان نظرات خود پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها