Portal_background_image

لوح سپاس رتبه نخست شورای آموزش و پرورش به استاندار اعطا شد

لوح سپاس وزیر آموزش و پرورش به مناسبت کسب رتبه نخست شورای آموزش و پرورش به ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ استاندار استان مرکزی اعطا شد.

معاون مشارکت های مردمی و خانواده وزیر آموزش و پرورش عصریکشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان مرکزی افزود: این استان 15 شورای آموزش و پرورش فعال با یکهزار و 155 مصوبه دارد که یکهزار و 22 مصوبه آن اجرایی شده که با تشکیل 49 گروه تخصصی و برپایی 536 نشست کارگروه رتبه نخست را در کشور کسب کرده است.

ˈفرشته حشمتیانˈ تصریح کرد: آرامش و کاهش دغدغه خانواده ها، خروجی عملکرد و اجرای مصوبات شوراهای آموزش و پرورش است

وی گفت: تلاش خرد جمعی برخاسته از اداره همگانی همراه با همت فردی، موفقیت شوراهای آموزش و پرورش را تضمین می کند.

وی اضافه کرد: آسیب شناسی، رفع موانع و کشف راهکارها، موجب تقویت و نهادینه شدن دیدگاه تربیتی به آموزش و پرورش است که این موضوع از رسالت های این شوراهاست.
 

استاندار  نیز در این نشست گفت: نگاه و توجه ویژه دولت های نهم و دهم به رشد و پیشرفت همه جانبه آموزش و پرورش در بخش های نرم و سخت افزاری قابل تحسین است.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ افزود: برنامه ریزی دولت های نهم و دهم موجب شد تا مردم برای کمک و حمایت از آموزش و پرورش به منصه ظهور برسد.

وی تاکید کرد: نگاه دولتمردان به آموزش و پرورش کامل و جامع است و هیچ گاه به این بخش مهم و اثرگذار به صورت بخشی نبوده که این موضوع موجب بروز خلاقیت های چشمگیر شده است.

استاندار  ادامه داد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیز برنامه اصولی و اساسی در راستای توانمندی دانش آموزان در عرصه تربیتی و اخلاقی است که باید برای اجرای آن همه دستگاه ها این نهاد را یاری کنند.

شعبانی فرد اضافه کرد: دشمن برای ضربه زدن به دانش آموزان و تضعیف اثرگذاری آموزش و پرورش بسیار برنامه ریزی کرد که با تدبیر حکیمانه رهبرمعظم انقلاب و برنامه های دولتمردان ناکام ماند.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش دانشگاه انسان سازی است که باید برای کاهش دغدغه های دانش آموزان، اولیای مدرسه و خانواده تلاش کرد که در این زمینه نقش شورای آموزش و پرورش حساس است.

استاندار یادآور شد: امروز دشمن برای ضربه زدن به نهاد خانواده همه توان خود را به کار گرفته است که برای آگاهی اولیای دانش آموزان از اهداف شوم آنان باید مربیان و معلمان بیش از پیش تلاش کنند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها