Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی با مدیر عامل شرکت توانیر دیدار کرد

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی صبح امروز با حائری رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت توانیر کشور در محل استانداری دیدار کرد.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی با اشاره به مشکلات صنعت برق استان، اظهار کرد: با توجه به اینکه استان مرکزی استانی صنعتی است، تأمین برق صنایع نقش مهمی در جذب و حمایت سرمایه گذار دارد که باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد.

وی بیان کرد: در راستای کاهش آلودگی هوای کلان شهر اراک استفاده از سوخت گاز در نیروگاه حرارتی شازند جایگزین مازوت شد که با توجه به مشکلات آلودگی هوای این شهر می طلبد این روند استمرار داشته باشد.

سرپرست استانداری مرکزی اعلام کرد: از ابتدای سال 92 تا اسفند ماه کلان شهر اراک 105 روز ناسالم را داشته است که این میزان در مدت مشابه در سال 93 به 45 روز رسیده است و روزهای با شرایط اضطرار را هم شاهد نبوده ایم که این امر نتیجه تلاش ها و پیگیری مسئولین استان است.

حائری نیز با اشاره به موقعیت جغرافیایی و صنعتی بودن استان مرکزی اظهار کرد: این استان به عنوان رابط محورهای برق از شمال به جنوب و دارای موقعیت استراتژیک است و با توجه به صنعتی بودن آن سعی بر این است تا برق مورد نیاز این استان تأمین شود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها